wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-08| GIS, Mapy

Z Mapami Google łatwiej znajdziesz restaurację z dostawą do domu

Aplikacja mobilna Mapy Google w ostatnim czasie została wzbogacona o rozwiązania, które powinny pomóc podczas trwającej epidemii Covid-19. W prosty sposób użytkownik może dotrzeć do informacji o restauracjach oferujących potrawy na wynos czy z dostawą do domu.


Z Mapami Google łatwiej znajdziesz restaurację z dostawą do domu

Ponieważ obecnie funkcjonowanie restauracji jest mocno ograniczone, w aplikacji na ekranie startowym aplikacji znalazły się przyciski, które zapewniają dostęp do listy najbliższych restauracji oferujących odbiór osobisty lub dostawę do domu. Jest to z jednej strony ułatwienie dla użytkowników aplikacji, a z drugiej – korzyść dla właścicieli takich miejsc, w tym trudnym czasie zwiększa bowiem szansę na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.

Z kolei dzięki przyciskowi w dole ekranu startowego aplikacji dotrzemy do najnowszych informacji na temat koronawirusa w Polsce. Przycisk automatyczne przekierowuje nas do wyszukiwarki google, gdzie jako pierwsza wyświetla się rządowa strona dotycząca koronawirusa.

Nowe rządowe obostrzenia obowiązujące od 2 kwietnia sprawiły także, że nim wejdziemy do sklepu spożywczego, na ogół musimy odstać kilka, a nawet kilkadziesiąt minut w kolejce. Niedawno informowaliśmy również o tym, że Mapy Google pomogą zawczasu sprawdzić, jak uniknąć największych kolejek.

Rozwiązania te są dostępne w aplikacji w wersji zarówno na Androida, jak i iOS.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
taa używajcie dalej, ostatnio pokazali jak sprawdzają czy siedzicie w domu czy jeździcie ...
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning ułatwi modernizację statku
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS