wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-03| GIS

Rekordowa liczba odwiedzin serwisu Geoportal.gov.pl

W marcu br. Geoportal.gov.pl odnotował 605 057 odwiedzin, co jest najlepszym wynikiem w całym dotychczasowym okresie funkcjonowania serwisu.


Rekordowa liczba odwiedzin serwisu Geoportal.gov.pl

Zwiększone zainteresowanie Geoportalem odnotowywane jest już od początku br. i jest bardzo prawdopodobne, że w 2020 r. padną następne rekordy odwiedzin.

Szczegółowe statystyki wykorzystania Geoportalu można znaleźć pod adresem: widok.gov.pl. Geoportal.gov.pl cały czas plasuje się na 4. miejscu wśród wszystkich monitorowanych w tym serwisie portali rządowych.

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
do Administratora czy można prosić o reakcję (skasowanie) komentarza użytkownika Stanley? Widzę tu naruszenie zasad dot. komentarzy "szerzących nienawiść, zawierających groźby".
 4 
odpowiedz zgłoś
Wirus [TEKST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA]
 5 
odpowiedz zgłoś
Y Statystyki generowane są automatycznie w serwisie widok.gov.pl. Nikt nie siedzi, nikt nie zawija. Komentarz poniżej średniej użytkowników geoforum. Tak nie zaszkodzisz Panu GGK, co najwyżej sobie. Z drugiej strony, skoro piszesz takie komentarze, to skąd miałbyś to wiedzieć ...
 6 
 3 
odpowiedz zgłoś
A Izdebski siedzi i liczy ilość wejść na geoportal razem ze świstakami co zawijają cukierki w papierki.
 4 
 3 
odpowiedz zgłoś
Najważniejsza rzecz dzisiaj, naprawdę.
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS