wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-03-20| Geodezja, Software

Geo-System oferuje bezpłatne licencje na Geo-Map

By ułatwić geodetom pracę podczas epidemii koronawirusa, zarząd firmy Geo-System zdecydował o udostępnieniu wykonawcom bezpłatnych tygodniowych licencji na pełną wersję programu Geo-Map.


Geo-System oferuje bezpłatne licencje na Geo-Map

Licencja wykorzystująca kod internetowy będzie udostępniania wszystkim aktywnym zarejestrowanym w ePODGiK wykonawcom, którzy mają rozpoczętą przynajmniej jedną pracę geodezyjną. Funkcja jest dostępna na stronie firmy w menu po lewej stronie. Licencja w momencie pobrania będzie od razu aktywna przez 7 dni od wygenerowania. Akcja trwa od dnia dzisiejszego do odwołania.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
mamy pierwsze symptomy kwarantanny z internetem, ludzie zaczynają mieć wizje.

Ajaj ... Pan premier w dzisiejszym orędziu wszystkim dziękował ale zapomniał o firmie Geo-system. Co za niedopatrzenie. Waldek podobno mocno niezadowolony i Pan premier będzie musiał się z tego wytłumaczyć.

tt rozumiem cię bracie, mnie też kiedyś oszukano na bazarze. Kurtka, którą okazyjnie kupiłem nie była ze skóry. Teraz jestem mądry, poczekałem na epidemię i sklepy wyrzucają towar, bo będzie niemodny, można fajne kurtki wyrwać. Oby epidemia trwała jak najdłużej, to będzie długo za darmo.

@ Do kogo zwrócić się o zwrot kosztu zakupu? Dodam, że do mojego ośrodka mogę przkazać tylko plik .map i zostałem zmuszony do zakupu tego programu ( nir chciałem stosować "innych" powszechnych praktyk)

drugs i inni wszystkie trzy wpisy pokazują, że nikt z was nie pracuje z epodgik. Mam już taką licencję jest ona ważna tydzień, pobrałem wczoraj. Napisane, że do odwołania, więc jak mi się skończy to wygeneruje nową, znowu na tydzień. Potwierdzone telefonicznie w firmie.

Pierwsza działka gratis ? Przez tydzień za darmo :) Czy taki optymizm co do zakończenia epidemii ?

uff, a już miałem zwijać interes.... ...

ale gest :)

8 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Podnoszenie mostu na budowie Świątyni Opatrzności Bożej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS