wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-03-10| Geodezja, Przetargi

Umiarkowane zainteresowanie kontrolą na miejscu 2020

W przetargu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na realizację kontroli na miejscu wystartowało 21 firm, które złożyły 72 oferty do wszystkich 40 części.


Umiarkowane zainteresowanie kontrolą na miejscu 2020

Są to podobne wyniki jak podczas zeszłorocznej edycji – wówczas wystartowały wprawdzie dwie firmy więcej, ale przedstawiły o 8 ofert mniej. Po jednej ofercie złożono wtedy dla 20 części, a w tym roku dla 16.

Zasadniczą różnicą względem ubiegłorocznego przetargu są natomiast ceny, które tym razem na ogół mieszczą się w budżecie zamawiającego. Tylko w przypadku 7 części wszystkie złożone oferty przekroczyły kosztorys zamawiającego, przy czym w 4 częściach nieznacznie (o kilka procent). Tymczasem w ubiegłym roku z powodu zbyt drogich ofert zamawiający zdecydował się ponownie ogłosić przetarg dla aż 24 części.

Tegoroczna kontrola ma objąć łącznie 88 tys. gospodarstw we wszystkich 16 województwach (16 dotyczy metody inspekcji terenowej, a 24 – FOTO.). Dla porównania, w ubiegłym roku przetarg był nieco skromniejszy, bo objął 85,4 tys. gospodarstw. W 2018 do kontroli wytypowano ich z kolei 89,5 tys., a w 2017 – 79 tys.

Protokół z otwarcia ofert

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS