wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-03-04| Przetargi

Powiat jarosławski: zamówienia na bazy danych ciąg dalszy

Starostwo w Jarosławiu po raz trzeci ogłosiło przetarg na opracowanie georeferencyjnych baz danych EGiB, GESUT, BDOT500 na terenie gminy Jarosław dla obrębu Wólka Pełkińska.


Powiat jarosławski: zamówienia na bazy danych ciąg dalszy

Przedmiotem zamówienia są usługi geodezyjno-kartograficzno-informatyczne obejmujące:
• wykonanie prac geodezyjnych niezbędnych do przeprowadzenia modernizacji EGiB,
• opracowanie i wyłożenie do wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego,
• wykonanie prac geodezyjnych niezbędnych do konwersji i aktualizacji danych EGiB,
• utworzenie BDOT500,
• utworzenie inicjalnej powiatowej bazy GESUT,
• wprowadzenie do systemu teleinformatycznego utworzonych zbiorów danych EGiB, bazy GESUT oraz BDOT500,
• przygotowanie stosownych zawiadomień do Sądu Rejonowego w Jarosławiu w celu aktualizacji wpisów w dziale I KW.

Przypomnijmy, że pierwszy przetarg Starostwo ogłosiło już w grudniu 2017 r. Wówczas przedmiot obecnego przetargu stanowił fragment jednej z części zamówienia. Jednak przetarg w całości unieważniono, gdyż jedyna złożona oferta została odrzucona. Ponownie przetarg ogłoszono blisko 2 lata później (we wrześniu 2019 r.), wtedy to obręb Wólka Pełkińska był jedną z 6 części zamówienia.

Ostatecznie zamówienie dla tej części unieważniono, bowiem jedyna oferta przewyższała budżet zamawiającego o 26,4 tys. zł i ten nie zdecydował się na jej zwiększenie. Co ciekawe, w grudniu ub.r. podpisano umowy na realizację 5 pozostałych części, przy czym w przypadku trzech z nich zamawiający zdecydował się na zwiększenie budżetu. I tak część 1, 3 i 4 realizuje Geokart-International z Rzeszowa za odpowiednio: 598,3 tys. zł (przy budżecie zamawiającego 523,0 tys. zł), 255,8 tys. zł (budżet 219,2 tys. zł) oraz 317,3 tys. zł (budżet 277,4 tys. zł). Natomiast części 2 i 6 realizuje Geomiar z Jarosławia odpowiednio za 515,2 tys. zł (517,0 tys. zł) oraz 611,7 tys. zł (budżet 612,0 tys. zł).

Jeśli chodzi o obecne zamówienie, oferty zabezpieczone wadium w wysokości 4,69 tys. zł można składać do 7 kwietnia. Zakończenie prac przewidziano na 24 marca 2021 r. Planowany budżet nie zmienił się i wynosi 288,5 tys. zł (wszystkie kwoty brutto).

Zamówienie jest częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS