wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-02-19| Geodezja, Przetargi

Rusza zakładanie baz GESUT w Lubuskiem

Związek Powiatów Lubuskich poinformował o podpisaniu pierwszych umów na założenie baz geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT).


Rusza zakładanie baz GESUT w Lubuskiem

Poszczególne prace zrealizują:

 • ABM Group Warszawa (cz. 2 – Bogdaniec, powiat gorzowski), wartość umowy 134 tys. zł;
 • OPGK Rzeszów (cz. 4 – Skwierzyna, powiat międzyrzecki), 334 tys. zł;
 • OPGK Rzeszów (cz. 6 – Nowa Sól), 393 tys. zł;
 • OPGK Kraków (cz. 15 – Żary), 552 tys. zł.

Przetarg na te prace ogłoszono we wrześniu ubiegłego roku i cieszył się on sporym zainteresowaniem wykonawców – swoje oferty przedstawiło aż 18 firm/konsorcjów. Na razie rozstrzygnięto 4 części, a dla 7 kolejnych dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty. Wszystkie prace mają zostać wykonane do końca listopada br.

Zamówienie jest częścią projektu „Informatyzacja i modernizacja danych zasobów geodezyjnych powiatów województwa lubuskiego do świadczenia e-usług” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Lubuskiego. Wartość przedsięwzięcia to 42 mln zł. W jego ramach ogłoszono już zamówienia m.in. na ortofotomapę województwa, modernizację EGiB czy dostarczenie e-usług.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@Logik inaczej? Gdyby było "województwie lubuskiem" to błąd. A tak jest poprawnie. To nazwa części kraju (region Lubuskie) traktowana jako rzeczownik. Dlatego poprawnie również - pisane z wielkiej litery. A w narzędniku i miejscowniku raczej mają końcówki -em. Ot - polska język trudna język.
odpowiedz zgłoś
Jakiem? Zastanawiam się i nie mogę logicznie zrozumieć dlaczego uparcie używa się nazw np. lubuskiem. Dodano kolejny przypadek: jaki, jaka, jakie ,JAKIEM. Czy ktoś jechał jakiem i się uderzył w głowę? Wiem że to forum geodezyjne ale może ktoś logicznie wytłumaczy o co chodzi z tym jakiem?
 2 
odpowiedz zgłoś
@Wykonawca Dlaczego sądzisz że ten długi okres to wina Zamawiającego? Obecnie to po wyborze najlepszej oferty Zamawiający pozyskuje wszystkie wymagane dokumenty od tego, kto wygrał. Może przez to właśnie wszystko się tak wydłużyło?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
A czas ucieka Minęło 5 miesięcy od ogłoszenia - super tempo zamawiającego. Ciekawe czy termin biegnie od podpisania umów czy był podany w zamówieniu. Jeśli był w zamówieniu to ciekawe który wykonawca przewidział pół roku na procedurę przetargową w takim prostym zamówieniu.
 3 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS