wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-02-14| Geodezja, Przetargi

Pierwsze umowy na modernizację wysokomazowieckiej EGiB

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego poinformował o rozstrzygnięciu 4 z 7 części przetargu na modernizację ewidencji gruntów i budynków w powiecie wysokomazowieckim.


Pierwsze umowy na modernizację wysokomazowieckiej EGiB <br />
fot. Geoportal.gov.pl
fot. Geoportal.gov.pl

Umowy podpisano z konsorcjum firm Gispro ze Szczecina i Progis z Giżycka. Spółki wykonają prace w jednostkach ewidencyjnych Czyżew, Kobylin Borzymy, Sokoły i Szepietowo za odpowiednio: 456 tys. zł (164% budżetu zamawiającego), 991 tys. zł (132%), 1,169 mln zł (117%) oraz 707 tys. zł (163%).

Dla dwóch innych części przetargu Związek wybrał już najkorzystniejszą ofertę, a jedną część unieważnił (jedyna oferta okazała się zbyt droga – 214% budżetu).

Zestawienie wszystkich złożonych ofert

Przypomnijmy, że to trzecie podejście do modernizacji wysokomazowieckiej EGiB. W pierwszym przetargu (ogłoszonym w lipcu 2018 r.) nie wpłynęły żadne oferty, a w drugim (kwiecień 2019 r.) przedstawione propozycje przekraczały budżet zamawiającego.

Zamówienie jest częścią projektu ZPWP „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”, który zyskał blisko 58 mln zł dofinansowania z RPO Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
101.... Jak to ile obrębów ? 101 w tym, 101 w przyszłym.
odpowiedz zgłoś
? To ile obrębów na rok?Kto ogłasza przetarg na modernizację 202 obrębów?Jakaś paranoja.
odpowiedz zgłoś
Czy wykonawcy wiedzą co znaczy szlachta zaściankowa?
odpowiedz zgłoś
Fajnie tylko robić. Wiosna tuż tuż...
odpowiedz zgłoś
To ilę za działkę ? .
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS