wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-01-16| GIS, Mapy, Przetargi

GUGiK szuka chętnych na sporą aktualizację BDOT10k [aktualizacja]

Aktualizacja bazy danych obiektów topograficznych (BDOT10k) dla 7 województw jest przedmiotem dwóch wieloczęściowych przetargów ogłoszonych właśnie przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.


GUGiK szuka chętnych na sporą aktualizację BDOT10k [aktualizacja] <br />
Wizualizacja BDOT10k w Geoportalu
Wizualizacja BDOT10k w Geoportalu
GUGiK szuka chętnych na sporą aktualizację BDOT10k [aktualizacja] <br />
Zakres 1
Zakres 1
GUGiK szuka chętnych na sporą aktualizację BDOT10k [aktualizacja] <br />
Zakres 2
Zakres 2

Zamówienia będą polegać na

 • weryfikacji atrybutów i wpisów zawartych w bazie BDOT10k,
 • weryfikacji danych BDOT10k na podstawie wyników analiz przestrzennych przekazanych przez GUGiK,
 • aktualizacji i weryfikacji BDOT10k na podstawie dostępnych materiałów źródłowych oraz wywiadu terenowego.

Prace mają zostać zrealizowane do sierpnia tego roku i podzielono je na poszczególne powiaty.

W województwie kujawsko-pomorskim BDOT10k zostanie zaktualizowana w powiatach: brodnickim, golubsko-dobrzyńskim i rypińskim (zakres 1, cz. 1-3). Mazowieckie zyska nowe dane dla powiatów: lipskiego, makowskiego, płońskiego, przasnyskiego, sierpeckiego, sochaczewskiego i żuromińskiego (cz. 4-10). Jeśli chodzi o województwo pomorskie, zamówienie GUGiK obejmuje powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kwidzyński, pucki, tczewski, wejherowski (cz. 11-18). W świętokrzyskim prace zostaną wykonane w powiatach: jędrzejowskim, koneckim i pińczowskim (cz. 19-21). Dla warmińsko-mazurskiego aktualizację przewidziano dla powiatów: braniewskiego, działdowskiego i nowomiejskiego (cz. 22-24).

W województwie lubelskim aktualizacja obejmie powiaty: biłgorajski, janowski, zamojski oraz miasto Zamość (zakres 2, części 1-4). W śląskim prace będą realizowane w powiatach: kłobuckim, mikołowskim, bieruńsko-lędzińskim i zawierciańskim, a także w miastach: Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy oraz Zabrze (części 5-25).

Oferty w odniesieniu do jednej lub wielu części można składać do 20 lutego (zakres 1) lub 24 lutego (zakres 2). Wadium, w zależności od części, wynosi od 300 zł do 4,1 tys. zł.

Aktualizacja z 17 stycznia: dzień po ogłoszeniu przetargu dla zakresu 2 GUGiK rozpisał też zamówienie dla zakresu 1, w związku z tym wiadomość została zaktualizowana o informacje dotyczące kolejnego postępowania.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no ładnie otwarcie ofert pokazuje, że chyba koniec ze zmową cenową, firmy zaczęły konkurować. Pytanie tylko czy w terminie zrobią. Czy wiadomo już co z zamówieniami z zeszłego roku czy pokończone?
 1 
odpowiedz zgłoś
Jeśli 4 i każdy zapłaci to pojedzie, może nawet uda się zabrać ich razem. Małą łyżeczką też można się najeść.
odpowiedz zgłoś
hmmm Za dwie dychy na Pragę pojedzie Pan?
odpowiedz zgłoś
Ta usługa musiałaby na dzień dobry zgłaszać pracę geodezyjną bo tak jest w obecnych przepisach, potem musiałaby do części danych referencyjnych dodawać cykl życia oraz analizę i poprawę jakości danych referencyjnych, a następnie automatycznie korelować warstwy i sprawdzać je z kilkoma tysiącami warunków z KSZBDOT.
 3 
odpowiedz zgłoś
Usługa. A nie wystarczyłoby napisać usługi, która wykonałaby przedmiot zamówienia? Albo może ogłosić konkurs na zbudowanie takiej usługi?
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
cóż za "timing" Pełen szacun za czas.
 2 
odpowiedz zgłoś
6 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS