wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-01-13| Przetargi

Powiat wadowicki kupuje bazy BDOT500 i GESUT dla kolejnych jednostek

Starostwo w Wadowicach podpisało umowy na dostawę baz BDOT500 i GESUT dla dwóch jednostek ewidencyjnych oraz przeprowadzenie działań harmonizujących zbiorów danych w celu uruchomienia e-usług publicznych informacji przestrzennej dla powiatu.


Powiat wadowicki kupuje bazy BDOT500 i GESUT dla kolejnych jednostek

Rozstrzygnięty właśnie przetarg dotyczy wykonania baz i harmonizacji dla dwóch jednostek ewidencyjnych: Mucharz i Brzeźnica (obręby: Brzeźnica, Brzezinka, Kopytówka, Bęczyn, Paszkówka, Sosnowice, Łączany, Łączany – Półwieś, Chrząstowice, Kossowa, Marcyporęba, Nowe Dwory, Tłuczań, Wyźrał).

Dla obu części zamówienie zrealizuje firma Studio Plan Mateusz Czerch z Bielska-Białej, która złożyła najkorzystniejsze oferty. Prace dla jednostki Mucharz wykonane zostaną za 189,4 tys. zł, a dla jednostki Brzeźnica za 343,2 tys. zł.

Dla części obejmującej jednostkę Mucharz pozostałe oferty złożyli (w kolejności od najwyższej oceny zamawiającego) przy budżecie zamawiającego wynoszącym 208,9 tys. zł:
1. Geokart-International z Rzeszowa (214,0 tys. zł),
2. IGEKA ze Starego Sącza (264,5 tys. zł),
3. OPGK Olsztyn (330,3 tys. zł),
4. PUG Libella z Warszawy (140,0 tys. zł).

Dla części Brzeźnica wszystkie pozostałe oferty przekroczyły budżet zamawiającego wynoszący 372,0 tys. zł (w kolejności od najwyższej oceny zamawiającego):
1. Geokart-International z Rzeszowa (415,7 tys. zł),
2. OPGK Olsztyn (488,0 tys. zł),
3. IGEKA ze Starego Sącza (477,2 tys. zł).

Warto zaznaczyć, że dodatkowymi kryteriami oceny ofert (poza ceną) były: wydłużenie okresu minimalnej gwarancji oraz wskazanie wykonania usług powyżej warunku udziału w postępowaniu, co miało wpływ – jak widać – na wynik postępowania.

Zamówienie jest częścią projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wadowickiego” o wartości 9,27 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego. W jego ramach rozstrzygnięto już przetarg na bazy BDOT500 i GESUT dla jednostek: Wadowice – obszar wiejski, Andrychów – miasto oraz Kalwaria Zebrzydowska – miasto.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS