wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-30| Geodezja, Przetargi

Powiat bielski kupuje system do prowadzenia PZGiK

Starostwo w Bielsku-Białej zamawia dostawę rozbudowanego systemu teleinformatycznego do zarządzania bazami powiatowego zasobu geodezyjnego.


Powiat bielski kupuje system do prowadzenia PZGiK <br />
Geoportal powiatu bielskiego
Geoportal powiatu bielskiego

Przedmiotem przetargu jest:

 1. Dostarczenie i wdrożenie systemu PZGiK wraz dostawą wydajnego silnika bazy danych oraz wykonanie bezstratnej migracji i integracji cyfrowych zbiorów i baz danych: EGiB, GESUT, BDOT500, BDSOG, RCWiN, zgłoszeń prac geodezyjnych oraz archiwum zasobu wraz z metadanymi i geolokalizacją.
 2. Dostarczenie funkcjonalności pozwalającej na zdalną obsługę geodetów przez internet wraz z możliwością opłaty zamówienia przez serwis płatności elektronicznych.
 3. Integracja rozwiązania z systemami do elektronicznego zarządzania dokumentacją oraz ePUAP/SEKAP.
 4. Wdrożenie e-usług, przeprowadzenie szkoleń pracowników starostwa w zakresie obsługi dostarczonych rozwiązań oraz świadczenie usługi gwarancyjnej.

Prace mają zostać wykonane do połowy grudnia 2020 roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 46 tys. zł można składać do 7 stycznia.

Zamówienie jest częścią projektu „Podniesienie jakości, dostępności oraz zwiększenie wykorzystania administracyjnych zasobów mapowych subregionu południowego województwa śląskiego” o wartości 40 mln zł. Jego liderem jest powiat bielski, a partnerami: województwo śląskie, powiat cieszyński, powiat żywiecki, Bielsko-Biała, Cieszyn oraz Czechowice-Dziedzice.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Do GG. Nie bredź. A jak zrobi to firma na ,?C? to samo się zrobi i do tego za free. Za naciśnięciem jednego klawisza.
 2 
odpowiedz zgłoś
zmiana (...) a może duża firma na "C" sobie nie poradziła? Gratuluję odwagi
 3 
odpowiedz zgłoś
Pytanie Czy to w tym Starostwie rządzi pani Ewa ?
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
Ale to już było Jeśli się nie mylę to już taki system zmieniano tam dopiero co (4 lata temu, za czasów poprzedniego GUGiK). Pokazywano wdrożenie baz zgodnych z "nowymi" wówczas rozporządzeniami w sprawie BDOT500, GESUT itd. Znów idę zmiany w Prawie geodezyjnym więc wszystkie systemy informatyczne PZGiK trzeba będzie poprawić, za co zapłacą wszystkie starostwa, ale każde osobno i każda swojej "ukochanej" firmie informatycznej. A co? Polaka to przecież bardzo bogaty kraj.
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS