wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-27| Geodezja, Przetargi

Spore zainteresowanie geodezyjnymi bazami dla łódzkich powiatów

W przetargu Związku Powiatów Województwa Łódzkiego na dostawę baz BDOT500 i GESUT wystartowało aż 20 oferentów.


Spore zainteresowanie geodezyjnymi bazami dla łódzkich powiatów

Zamówienie o szacunkowej wartości 4,7 mln zł podzielono na 11 części, które obejmują dostawę baz dla powiatów: kutnowskiego, łaskiego, łódzkiego wschodniego, poddębickiego, radomszczańskiego, wieruszowskiego oraz zgierskiego.

Biorąc pod uwagę inne podobne przetargi ogłaszane w ostatnich latach, to cieszyło się wyjątkowo sporym zainteresowaniem, swoje oferty złożyło bowiem 20 firm lub konsorcjów. Największym zainteresowaniem cieszyły się prace w powiecie wieruszowskim – dla tej części złożono aż 13 ofert. Z najmniejszym zainteresowaniem spotkały się za to prace w powiecie zgierskim. I tu frekwencja była jednak niezła – oferty przedstawiło bowiem 5 podmiotów.

Co jeszcze ciekawsze, tylko w przypadku jednej części (powiat poddębicki) wszystkie oferty znacząco przekroczyły budżet zamawiającego, a w jeszcze innej (powiat łaski) – tylko nieznacznie. Z kolei w części dla powiatu wieruszowskiego najtańsza propozycja okazała się aż blisko 5-krotnie tańsza od budżetu.

Zamówienie jest realizowane przez ZPWŁ, którego członkami jest 14 powiatów z regionu, w ramach projektu pn. „Budowa systemu informacji przestrzennej wspierającego świadczenie e-usług przez powiaty z terenu województwa łódzkiego”. Łączna wartość przedsięwzięcia to 59 mln zł. W jego ramach wcześniej ogłoszono dwa przetargi skanowanie i digitalizację dokumentacji geodezyjnej.

Zestawienie ofert

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Też bym się bał robić w poddębickim.
 2 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS