wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-19| Geodezja, Przetargi

Powiat dębicki ponownie zamawia kompleksową modernizację PZGiK

Aktualizacja EGiB, założenie numerycznej mapy zasadniczej poprzez utworzenie i aktualizacja baz GESUT i BDOT500 oraz cyfryzacja materiałów źródłowych PZGiK są przedmiotem przetargu ogłoszonego przez Starostwo w Dębicy.


Powiat dębicki ponownie zamawia kompleksową modernizację PZGiK

Zamówienie podzielono na cztery części. Trzy dotyczą aktualizacji EGiB, założenia baz BDOT500 i GESUT oraz cyfryzacji PZGiK dla obrębów

 • część I – Czarna, Grabiny, Jawornik Stary, Przeryty Bór, Róża (gm. Czarna),
 • część II – Brzeźnica, Kędzierz, Latoszyn, Nagawczyna, Pustków, Pustynia, Zawada, Pustków Osiedle, Kozłów (gm. Dębica),
 • część III – Bobrowa, Bobrowa Wola, Straszęcin, Wola Żyrakowska, Zawierzbie, Żyraków (gm. Żyraków).

Przedmiotem części IV jest z kolei założenie bazy GESUT oraz cyfryzacja PZGiK dla obrębów: Dębowa, Dęborzyn, Dzwonowa, Jodłowa, Zagórze gmina Jodłowa oraz dla miast Brzostek i Pilzno.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 5 tys. do 20 tys. zł można składać do 20 stycznia.

Przetarg jest realizowany w ramach projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej o wartości 178 mln zł. Jest to już drugie podejście do udzielenia zamówienia. Poprzedni przetarg na te prace podzielono na 7 części, z których udało się rozstrzygnąć 3.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Może i lepiej że będą wydawać decyzje. Przynajmniej ludzie się dowiedzą co im namierzyli "wykonawcy" bez uprawnień, co im sklikali studenci. Ale obrazki ładne będą i GGK zrobi następną prezentację przy okazji wypromuje wiadomo jaką firmę do obsługi tych pięknych nic nie wartych obrazków
 2 
odpowiedz zgłoś
Czy na pewno tryb aktualizacji? W tym trybie będzie trzeba wydać tysiące decyzji. To raczej tryb modernizacji z art. 24a PGiK.
 1 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS