wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-16| Geodezja, Przetargi

Trzy świętokrzyskie powiaty wspólnie zamawiają cyfryzację PZGiK

Starostowa w Sandomierzu, Opatowie i Staszowie wspólnie ogłosiły przetarg na cyfryzację danych PZGiK.


Trzy świętokrzyskie powiaty wspólnie zamawiają cyfryzację PZGiK

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej bazy danych rejestrów przestrzennych dla dokumentów PZGiK zgromadzonych w PODGiK-ach w Sandomierzu, w Staszowie oraz Opatowie uwzględniającej opracowanie danych przestrzennych i opisowych, ich integracje z obiektami baz danych PZGiK, wykonanie stosownych raportów i wykazów oraz dokumentacji przeprowadzonych prac. Częścią prac jest skanowanie analogowej dokumentacji – w powiecie sandomierskim do digitalizacji przewidziano 928 tys. stron dokumentów formatu A4, w staszowskim – 959 tys., a w opatowskim – 1,221 mln stron plus 272 tys. map przeliczonych z formatu A1.

Jak czytamy w specyfikacji przetargu, jego podstawowym celem jest stworzenie cyfrowego zasobu, który pozwolić realizować kolejne działania planowane przez powiaty, w tym wdrożenie e-usług czy budowę zaawansowanego geoportalu powiatowego pozwalającego na bieżącą obsługę prac geodezyjnych.

Zamówienie podzielono na trzy części – każda dotyczy innego powiatu. Oferty można składać do 16 stycznia. Wadium wynosi 10 tys. (sandomierski), 15 tys. (staszowski) i 20 tys. zł (opatowski).

Prace są częścią przedsięwzięcia pn. „e-Geodezja – cyfrowy zasób geodezyjny powiatów: Sandomierskiego, Opatowskiego i Staszowskiego” o wartości 8,6 mln zł.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS