wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-12-05| Mapy, Przetargi

Małopolskie: przetarg na opracowanie map topograficznych rozstrzygnięty

Prawie milion złotych wyda Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego na opracowanie 247 arkuszy mapy topograficznej 1:10 000 oraz aktualizację bazy danych obiektów topograficznych.


Małopolskie: przetarg na opracowanie map topograficznych rozstrzygnięty <br />
fot. Małopolska IIP
fot. Małopolska IIP

Nowe arkusze mają zostać wykonane dla:
• całego obszaru powiatów gorlickiego, nowosądeckiego, limanowskiego, myślenickiego, krakowskiego oraz miasta Nowy Sącz;
• fragmentów powiatów tarnowskiego, jasielskiego, nowotarskiego, suskiego, wadowickiego, oświęcimskiego i chrzanowskiego.

Do obowiązków wykonawcy będzie należało m.in.: zweryfikowanie bazy BDOT10k, jej aktualizacja na podstawie dostępnych materiałów źródłowych i wywiadu terenowego, opracowanie zgeneralizowanego NMT, opracowanie obiektów klas Karto dotyczących rzeźby terenu, opracowanie obiektów klas Karto na podstawie BDOT10k, PRNG oraz słowackiej bazy ZBGIS, a także redakcja treści mapy topograficznej oraz jej zapis cyfrowy i wydruk ploterowy.

Prace te wykona firma Ergogis z Koszalina. Wartość podpisanej umowy to 0,908 mln zł brutto. Budżet zamawiającego wynosił 1,304 mln zł.
W postępowaniu wpłynęły jeszcze 4 oferty:
• OPGK Olsztyn – 1,235 mln zł;
• OPGK Kraków, MGGP SA Tarnów, Geokart-International Rzeszów, OPGK Rzeszów – 1,428 mln zł;
• Gispro Szczecin, OPGK Koszalin – 1,458 mln zł;
• InterTIM Suwałki – 1,610 mln zł.

DC


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ergo Ergo nie zatrudnia studentów, tylko kartografów może dlatego nie robi swojej roboty 3 razy.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Powodzenia w szukaniu studentów do pracy za takie stawki ;) może ktoś się skusi, albo zdesperowany podwykonawca bez zleceń.
 2 
 1 
odpowiedz zgłoś
wnikliwa analiza rzeźbę zrobiło MGGP i Geokart za 1000 zł z arkusza :)
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
Cena Gratulacje! Około 3 tys. netto za arkusz. Dosłownie szał! Geodezja to już dawno jest pod dnem.
 3 
 1 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS