wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-11-21| Sprzęt, Firma, Software

Carlson Software w Polsce

Carlson Software – popularna marka, w Polsce znana przede wszystkim z oprogramowania SurvCE, od teraz ma w naszym kraju własnego przedstawiciela.


Carlson Software w Polsce

Carlson Software to nie tylko SurvCE. To również szeroki wybór oprogramowania biurowego, jak np. program Carlson Survey bazujący na silniku znanego IntelliCAD, Carlson Point Cloud do obróbki chmury punktów, P3D do przetwarzania danych fotogrametrycznych oraz wiele innych.

Carlson ma również w ofercie sprzęt pomiarowy. W jego ofercie znajdziemy model NR3 – jeden z najlżejszych trzyczęstotliwościowych odbiorników GNSS dostępnych na rynku. W standardzie obsługuje konstelacje GPS, GLONASS, Galileo oraz BeiDou, a 448-kanałowa płyta GNSS zapewnia wysoką dokładność i wiarygodność pomiaru. Modem 4G LTE i cztery akumulatory w technologii hot-swap umożliwiają 24 godziny ciągłej pracy w najtrudniejszych warunkach pomiarowych.

Z kolei odbiornik BRx6+ posiada funkcję pomiaru z wychyloną tyczką, a na ekranie kontrolera użytkownik może śledzić elektroniczną libellę i wpływ pola magnetycznego. Model ten wyposażony jest w 572-kanałową płytę GNSS, modem 4G LTE, wi-fi umożliwiające sterowanie instrumentem z poziomu przeglądarki internetowej oraz 2 baterie w technologii hot-swap. BRx6+ pozwala również na odbiór satelitarnych korekt Atlas.

Dla tych, którzy szukają rozwiązań do pracy jednoosobowej, Carlson przygotował ofertę zestawu hybrydowego z tachimetrem robotycznym CR+ i oprogramowaniem SurvCE w wersji Hybrid+.

Na stronie internetowej Carlson Software dostępne szczegóły dotyczące działalności firmy i jej produktów. Na uwagę zasługują również systemy sterowania maszyn, systemy skanowania laserowego oraz kompletne rozwiązania dla górnictwa.

Źródło: Carlson Software


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS