wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-11-20| Przetargi

Za 5. podejściem rusza cyfryzacja bocheńskiego PZGiK

Starostwu w Bochni wreszcie udało się podpisać umowę na digitalizację dokumentów analogowych PZGiK wraz z utworzeniem bazy danych poprzez ich przetworzenie i konwersję do zasobu elektronicznego.


Za 5. podejściem rusza cyfryzacja bocheńskiego PZGiK

Pierwsze zamówienie na te prace rozpisano na początku lutego ub.r., a unieważniono je z powodu braku ofert. Drugi przetarg (ogłoszony we wrześniu) unieważniono na początku listopada ub.r. W tym przypadku wpłynęły wprawdzie dwie oferty: MGGP SA (1,47 mln zł) i O&S Computer-Soft z Wałbrzycha (1,10 mln zł), ale przekroczyły one budżet zamawiającego (1 mln zł). Budżet ten nie został zmieniony w stosunku do trzeciego zamówienia ogłoszonego w lipcu ub.r. Wówczas również wpłynęły 2 oferty: Geomar S.A. ze Szczecina (1,73 mln zł) oraz MGGP S.A. z Tarnowa (1,49 mln zł). Czwartym podejściem było zamówienie rozpisane w kwietniu br. – w tym przypadku znów nie wpłynęły żadne oferty.

Rozstrzygnięty właśnie przetarg (podobnie jak poprzednie) obejmuje 10 jednostek ewidencyjnych: Nowy Wiśnicz (gmina i miasto), Lipnica Murowana, Trzciana, Bochnia (gmina i miasto), Żegocina, Łapanów, Rzezawa oraz Drwinia. Prace mają zostać wykonane do końca czerwca 2021 roku. Ich realizację powierzono firmie O&S Computer-Soft z Wałbrzycha. Wartość zawartego z nią kontraktu wynosi 950 tys. zł. Oprócz niej w przetargu wystartowały 3 firmy/konsorcja z ofertami o wartości od 0,96 do 2,7 mln zł.

Zamówienie jest częścią wartego 5,4 mln zł projektu „e-Usługi w informacji przestrzennej powiatu bocheńskiego” realizowanego w ramach RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak korzystać z danych przestrzennych PIG?
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS