wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-11-18| Przetargi

Kolejne podejście do modernizacji tomaszowskiej EGiB [aktualizacja]

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim po raz czwarty ogłosiło przetarg na modernizację ewidencji gruntów i budynków w gminie Lubochnia.


Kolejne podejście do modernizacji tomaszowskiej EGiB [aktualizacja]

Przypomnijmy, że urząd już trzykrotnie rozpisywał zamówienie na modernizację EGiB oraz dostawę baz BDOT500 i GESUT dla tej gminy. Jednak z powodu zbyt drogich ofert bądź braku propozycji postępowania te były unieważniane.

Ogłoszone właśnie zamówienie ograniczono tylko do modernizacji EGiB, ponadto podzielono je na trzy części (podobnie jak w przetargu sprzed kilku dni dla dla gminy Ujazd). Prace mają zostać wykonane w ciągu 13 miesięcy od podpisania umowy. Oferty można składać do 19 grudnia. Wadium wynosi 6 tys. zł dla każdej części.

Zamówienie jest elementem wartego 12 mln zł projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej” realizowanego w ramach RPO Województwa Łódzkiego.

Aktualizacja z 21 listopada: Starostwo zdecydowało się również ponownie rozpisać przetarg na modernizację EGiB w gminie Rokiciny. Zamówienie podzielono na trzy części, do których oferty można składać do 23 grudnia.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS