wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-11-05| GIS, Mapy, Instytucje

Porozumienie o współpracy GUGiK z PSE

W siedzibie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii główny geodeta kraju Waldemar Izdebski z reprezentującym Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zastępcą dyrektora Departamentu Eksploatacji Pawłem Pijanowskim podpisali wczoraj (4 listopada) porozumienie o współpracy w celu efektywniejszej realizacji swoich zadań.


Porozumienie o współpracy GUGiK z PSE <br />
fot. GUGiK
fot. GUGiK

Na mocy tego dokumentu obie instytucje zobowiązały się do wzajemnej wymiany danych, usług i wiedzy, co przyczyni się do zwiększenia zakresu udostępnianej obywatelom informacji. Jak zapowiada GUGiK, pierwsze efekty prac podjętych w związku z podpisanym porozumieniem widoczne będą w najbliższym czasie w serwisie Geoportal.gov.pl.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne Spółka Akcyjna od 31 grudnia 2006 roku jest jednoosobową spółką akcyjną Skarbu Państwa. PSE S.A. jest właścicielem sieci najwyższych napięć (NN) w Polsce, a jej podstawowa działalność obejmuje: przesył energii elektrycznej, eksploatację sieci przesyłowej oraz krajowy i zagraniczny obrót energią elektryczną.

Źródło: GUGiK, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
A w Gugiku panie Wersal, wchodzisz w te szerokie korytarze i zapach naftaliny posłuchasz mądrości, pojesz posiłki wspólnie ze szczurami nigdy nie wiedząc kto je je pierwszy. I co najważniejsze odetchniesz tą atmosferą z tym człowiekiem o ktorym jeszcze pieśni będą pisać. A popiersie Lecha K. to tam jest ?
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
Trzeba trzymać poziom Przychodzi klient do typowego "biura" i co widzi na starcie, uwalane błotem gumowce przy drzwiach, leżące gdzie popadnie teczki. Ogólny chaos i nieład. Najczęściej usługi na gębę bez umowy, k* już w warsztacie samochodowym jest lepiej i proponują kawę.
 1 
odpowiedz zgłoś
- wcale bym się nie zdziwił jak za chwile będzie obligo mierzyć wysokości zwisów...
 2 
odpowiedz zgłoś
Racja ludzie wyjdżmy z grajdołka, geodezja jest potrzebna ludziom a nie geodetom. Jak dalej będziemy bezmyślnie utrwalać stereotyp skoczybruzdy w gumiakach to tak będziemy postrzegani. Bigoteria i zawiść we własnym sosie jescze nikomu nie wyszła na dobre, i nie ważne czy to jednostka czy cała grupa społeczna.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
Te zdjecia to chyba w technologii jedynej słusznej firmy byly robione rozdzielczość znaczka pocztowego a soczewki chyba papierem ściernym robione że taka mgła.
 2 
odpowiedz zgłoś
boli oj boli niemiłosiernie, czy ktoś ma
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
Główny Informatyk Kraju nadal zajmuje się wszystkim, tylko nie geodezją.
 3 
 5 
odpowiedz zgłoś
A kiedy porozumienie o zakończeniu współpracy z Geo-Systemem ?
 2 
 9 
odpowiedz zgłoś
8 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS