wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-30| Geodezja, Przetargi, Kataster

BULiGL zmodernizuje sanocką EGiB

Sanockie starostwo podpisało dwie umowy na modernizację ewidencji gruntów i budynków w 7 obrębach gminy Sanok.


BULiGL zmodernizuje sanocką EGiB

W przetargu wystartowały trzy firmy i każda z nich złożyła oferty do obu części. Prace w obrębach Czerteż, Jurowce, Lalin i Sanoczek wykona Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej z Przemyśla. Wartość tej umowy to 443 tys. zł. Z kolei w obrębach Dobra, Wujskie i Załuż EGiB modernizować będzie PUGP Geomiar z Jarosławia. Wartość kontraktu to 429 tys. zł.

Łączna wartość obu umów jest tylko nieznacznie wyższa od kosztorysu starostwa (850 tys. zł). Prace mają zostać wykonane do końca września przyszłego roku.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)”, który uzyskał dofinansowanie w wysokości blisko 178 mln zł w ramach RPO Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
GeoCuda Na podkarpaciu same cuda, a największe są w PODGiK-ach
odpowiedz zgłoś
W Biurze Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej pracują geodeci - większość z uprawnieniami 1,2 i mają doświadczenie również w zakresie modernizacji EGiB. Dla niedoinformowanych: leśnicy w BULiGL robią swoje a geodeci swoje.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
i spoko Ułan. A skąd ty masz pojęcie człowieku kto tam robi geodezję? Czy w BULiGL pracują sami leśnicy? weź się najpierw doinformuj a potem wypowiadaj.
odpowiedz zgłoś
Buuu To będzie ewidencja ???? jak w lesie kto im dla referencje ale lipa
 2 
odpowiedz zgłoś
do góry nogami świat stanął do góry dogami, góra przyszła do machometa, wielbłąd bokiem przeszedł przez ucho igielne a w prasie gruchnęło o podwyżkach dla administracji. Leśnicy robią roboty geodezyjne ? podkarpacki cud
 2 
 2 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS