wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-29| Geodezja, Przetargi, Kataster

Przetarg na gorlickie bazy: trzecie podejście częściowo udane

Za trzecim podejściem Starostwu w Gorlicach udało się rozstrzygnąć 3 z 5 części przetargu na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Przetarg na gorlickie bazy: trzecie podejście częściowo udane

Przypomnijmy, że w pierwszym zamówieniu na te prace (z lipca 2018 r.) oferty wpłynęły tylko dla 2 z 8 części. W drugim przetargu (rozpisanym w październiku) udało się podpisać dwie kolejne umowy.

Trzecie zamówienie ogłoszono w maju br. i podzielono je na 5 części. Dotychczas poinformowano o podpisaniu dwóch umów. Bazy BDOT500 i GESUT dla jednostek Sękowa-Siary (cz. 6) oraz Moszczenica (cz. 7) wykona firma OPGK Rzeszów. Wartość zawartych z nią umów to 129 tys. zł, co stanowi ponad 180% budżetu zamawiającego.

Starostwo dokonało też wyboru najkorzystniejszej oferty dla najdroższej części, tj. nr 1 (modernizacja EGiB oraz dostawa baz BDOT500 i GESUT dla gminy i miasta Bobowa). Zgłosiła się do niej jedynie firma OPGK Kraków, która gotowa jest wykonać prace za 1,9 mln zł (ponad 150% budżetu).

Części nr 2 i 3 (modernizacja EGiB oraz dostawa baz BDOT500 i GESUT dla gmin Ropa i Gorlice) zostały natomiast unieważnione. Pierwsza z powodu braku chętnych, a druga – z powodu zbyt drogiej oferty (na 167% budżetu).

Postępowanie jest realizowane w ramach wartego ponad 8 mln zł projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Gorlickiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS