wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-10-11| GIS, Edukacja, Imprezy

GIS oczami przyszłości

Pod takim hasłem 29 listopada na Politechnice Warszawskiej odbędą się obchody warszawskiej edycji popularnonaukowego święta systemów informacji geograficznej – GIS w stolicy 2019.


GIS oczami przyszłości
Wydarzenie to ma na celu promocję GIS, integrację międzyuczelnianą oraz aktywizację organizacji pozarządowych i społecznych. Jest to konferencja współtworzona przez koła naukowe oraz organizacje działające na największych warszawskich uczelniach.

Na uczestników czeka wiele interesujących i atrakcyjnych przedsięwzięć. W programie zaplanowane są m.in. wystąpienia ciekawych gości, którzy powiedzą o tym, jak GIS wykorzystywany jest w wielu dziedzinach nauki. Oprócz tego uczestnicy będą mogli wykazać się swoją wiedzą w licznych konkursach z cennymi nagrodami, a także wziąć udział w warsztatach, na których dzięki wsparciu specjalistów będzie można poznać nowe zastosowania oprogramowania GIS. Organizatorzy planują też, że do grona uczestników dołączą sympatycy GIS-u z liceów i techników, a przygotowane dla nich specjalne zajęcia wprowadzą ich w interesujący świat GIS.

Organizatorami wydarzenia są studenci z 6 jednostek naukowych 5 warszawskich uczelni:
• Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „Geoida”,
• Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej Politechniki Warszawskiej,
• Koło Naukowe Geoinformatyki i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego,
• Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej działające w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,
• Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie,
• Koło Naukowe Studentów „Geopixel” Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt