wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-10| Geodezja, Przetargi, Kataster

Rusza modernizacja EGiB w Tarnobrzegu

Prezydent Tarnobrzega udzielił zamówienia na modernizację i aktualizację ewidencji gruntów i budynków w mieście.


Rusza modernizacja EGiB w Tarnobrzegu <br />
Źródło: OPZ
Źródło: OPZ

Przedmiotem zamówienia jest:
• modernizacja EGiB dla 12 obrębów ewidencyjnych realizowana w trzech etapach: 1: Wielowieś, Sielec, Zakrzów, Sobów; 2: Dzików, Tarnobrzeg, Miechocin; 3: Mokrzyszów, Ocice, Kajmów, Machów, Nagnajnów;
• wprowadzenie do systemu informatycznego prowadzonego przez prezydenta Tarnobrzega utworzonych i zaktualizowanych zbiorów danych EGiB.

Początkowo zamawiający na realizację zamówienia zamierzał przeznaczyć 1,28 mln zł brutto. Jednak ponieważ wszystkie oferty przekraczały zakładany budżet, ostatecznie zdecydował się go nieco zwiększyć.

Prace zrealizuje firma Geoxy z Krakowa za 1,35 mln zł brutto. Była to najtańsza propozycja. Pozostałe złożyły: OPGK Rzeszów (1,53 mln zł) oraz konsorcjum PUGP Geomiar z Jarosławia i Geokart-International z Rzeszowa (1,70 mln zł).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS