wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-10-10| Geodezja, Przetargi, Kataster

Rusza modernizacja EGiB w Tarnobrzegu

Prezydent Tarnobrzega udzielił zamówienia na modernizację i aktualizację ewidencji gruntów i budynków w mieście.


Rusza modernizacja EGiB w Tarnobrzegu <br />
Źródło: OPZ
Źródło: OPZ

Przedmiotem zamówienia jest:
• modernizacja EGiB dla 12 obrębów ewidencyjnych realizowana w trzech etapach: 1: Wielowieś, Sielec, Zakrzów, Sobów; 2: Dzików, Tarnobrzeg, Miechocin; 3: Mokrzyszów, Ocice, Kajmów, Machów, Nagnajnów;
• wprowadzenie do systemu informatycznego prowadzonego przez prezydenta Tarnobrzega utworzonych i zaktualizowanych zbiorów danych EGiB.

Początkowo zamawiający na realizację zamówienia zamierzał przeznaczyć 1,28 mln zł brutto. Jednak ponieważ wszystkie oferty przekraczały zakładany budżet, ostatecznie zdecydował się go nieco zwiększyć.

Prace zrealizuje firma Geoxy z Krakowa za 1,35 mln zł brutto. Była to najtańsza propozycja. Pozostałe złożyły: OPGK Rzeszów (1,53 mln zł) oraz konsorcjum PUGP Geomiar z Jarosławia i Geokart-International z Rzeszowa (1,70 mln zł).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt