wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-09| Teledetekcja

Oferta wsparcia startupów wykorzystujących dane satelitarne Copernicus

Krakowski Park Technologiczny rozpoczyna rekrutację do drugiej edycji programu akceleracyjnego SpaceUp BSA, który wspiera i przyspiesza rozwój pomysłów i startupów korzystających z danych pochodzących z satelitów Sentinel.


Oferta wsparcia startupów wykorzystujących dane satelitarne Copernicus <br />
fot. KPT
fot. KPT

Program trwa 3 miesiące i składa się z warsztatów dotyczących wykorzystywania i przetwarzania danych satelitarnych Copernicus, jak też cyklu zajęć wspierajacych rozwój biznesu (m.in.: modele biznesowe, techniki sprzedaży, marketing, pitching, finansowanie działalności, zagadnienia prawne).

Obejmuje ponadto wsparcie specjalistów i mentorów, którzy pomogą obecnym i przyszłym przedsiębiorcom w przygotowaniu pomysłów do wprowadzenia ich na rynek, zweryfikowaniu ich biznesplanów i przygotowaniu strategii rozwoju. Uczestnicy programu będą mogli skorzystać ze wsparcia krajowych i międzynarodowych specjalistów, mentorów i szkoleniowców z obszaru danych satelitarnych.

Do programu SpaceUp BSA przyjmowane są 2-4-osobowe zespoły. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października br. Złożone aplikacje w pierwszej kolejności podlegają ocenie formalnej, następnie merytorycznej (ocenianie będą: skład i doświadczenie zespołu, innowacyjność pomysłu i potencjał biznesowy). W dalszym etapie Komisja Rekrutacyjna na podstawie listy rankingowej może zaprosić wybranych aplikujących do udziału w wywiadach pogłębionych.

Warsztaty odbywać się będą od drugiej połowy listopada br. do marca 2020 r. w Krakowskim Parku Technologicznym. Przewidywany jest również jeden zjazd w Warszawie. Na zakończenie edycji uczestnicy programu będą prezentowali swoje rozwiązania szerszemu gronu odbiorców podczas Demo Day.

Program akceleracyjny SpaceUp BSA realizowany przez Krakowski Park Technologiczny jest częścią projektu „BalticSatApps – Speeding up Copernicus Innovation for the BSR Environment and Security” realizowanego w ramach Programu INTERREG Baltic Sea Region 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Regionalnego. Dzięki temu jego beneficjenci nie ponoszą kosztów uczestnictwa. Program SpaceUp BSA realizowany jest w języku polskim oraz angielskim.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS