wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-03| Geodezja, GIS, Przetargi

Dwie umowy na dostawę baz BDOT i GESUT w powiecie oświęcimskim podpisane

Starostwo w Oświęcimiu udzieliło zamówienia na dostawę baz danych BDOT500 i GESUT dla części powiatu wraz z wykonaniem uzgodnień zbiorów danych GESUT oraz weryfikacją i poprawą jakości bazy GESUT dla miasta i gminy Kęty.


Dwie umowy na dostawę baz BDOT i GESUT w powiecie oświęcimskim podpisane

Przypomnijmy, że zamówienie podzielono na dwie części. Przedmiotem pierwszej jest opracowanie, uzupełnienie i dostosowanie: • danych topograficznych do pojęciowego modelu danych BDOT500, • danych dotyczących sieci uzbrojenia terenu do pojęciowego modelu danych GESUT z wykorzystaniem dokumentów źródłowych zgromadzonych w PODGiK i pozyskanych spoza ośrodka, a także przeprowadzenie uzgodnień danych z podmiotami władającymi sieciami uzbrojenia terenu dla jednostek ewidencyjnych: Oświęcim-miasto, Oświęcim-obszar wiejski, Brzeszcze-miasto, Brzeszcze-obszar wiejski.
Przedmiotem drugiej części jest weryfikacja i poprawa jakości istniejącej bazy GESUT dla miasta i gminy Kęty na podstawie materiałów dostępnych w PZGiK.

Dla części pierwszej wpłynęły 4 oferty, a dla drugiej dwie i wszystkie przekraczały budżet zamawiającego. Jednak ostatecznie starostwo zdecydowało o jego zwiększeniu i wybrało najtańsze propozycje (drugim kryterium wyboru ofert był okres rękojmi, a wszyscy oferenci zaproponowali 48 miesięcy).

Część 1. zrealizuje firma Igeka – Usługi geodezyjne i informatyczne, Daniel Jasiurkowski ze Starego Sącza za 922,5 tys. zł (budżet zamawiającego 765,5 tys. zł). Pozostałe 3 oferty złożyły firmy: PMG Silesia z Katowic (1,230 mln zł) i Geokart-International z Rzeszowa (1,697 mln zł) oraz konsorcjum firm OPGK Rzeszów i Geores z Rzeszowa (3,346 mln zł).

Część 2. wykona PMG SILESIA z Katowic za 180 tys. zł (budżet zamawiającego 134,4 tys. zł). Konkurencyjną ofertę złożyło konsorcjum firm OPGK Rzeszów i Geores z Rzeszowa (804,3 tys. zł).

Zamówienie jest częścią wartego ponad 8 mln zł projektu „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Oświęcimskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS