wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-03| Geodezja, GIS, Przetargi

Lublin szykuje sporą rozbudowę SIP

W przyszłym roku System Informacji Przestrzennej Lublina zostanie rozbudowany o moduły oferujące mieszkańcom i przedsiębiorcom nowe e-usługi.


Lublin szykuje sporą rozbudowę SIP <br />
Obecny geoportal Lublina
Obecny geoportal Lublina

Zamówienie na przygotowanie i wdrożenie tych rozwiązań właśnie ogłosił tamtejszy ratusz. Postępowanie podzielono na dwie części. Wykonawca pierwszej przygotuje e-usługi dla Wydziału Geodezji przeznaczone m.in. do: obsługi komorników sądowych, uzgadniania dokumentacji projektowej i prowadzenia bazy GESUT. Poza tym dostarczy moduły: ochrony środowiska, miejskiego architekta zieleni oraz miejskiego konserwatora zabytków, a także narzędzie do generowania wypisów i wyrysów z miejscowych planów zagospodarowania. Przedmiotem tej części jest również wdrożenie nowych funkcji w miejskim geoportalu – nowością ma być m.in. widok 3D. Powyższe rozwiązania mają być gotowe do końca września 2020 roku.

Wykonawca drugiej części przygotuje moduły: zarządzania energią, analityczny, partycypacyjny i open data. Będzie mieć na to czas do końca listopada przyszłego roku.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 30 tys. zł (cz. I) i 20 tys. zł (cz. II) można składać do 4 listopada. Zamówienie jest częścią projektu „Budowa i rozbudowa e-usług w Gminie Lublin” o wartości 5,7 mln zł, współfinansowanego ze środków RPO Województwa Lubelskiego.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS