wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-27| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Imprezy

Poznaliśmy program I Forum Użytkowników LiDAR

Już za niecały miesiąc odbędzie się POLSCAN – Forum Użytkowników LiDAR (Sękocin Stary k. Warszawy, 22-23 października). Na jakie atrakcje będą mogli liczyć uczestnicy tego wydarzenia?


Poznaliśmy program I Forum Użytkowników LiDAR

Ambicją organizatorów jest zaprezentowanie różnych aspektów tej technologii, a więc nie tylko skanowania naziemnego, ale także mobilnego i lotniczego (w tym z dronów). Prezentacje poświęcone będą wykorzystaniu skanerów i chmur punktów zarówno w badaniach, jak i praktyce. Podczas forum przewidziano wystąpienia z zakresu: ochrony środowiska, geologii, hydrologii, infrastruktury czy dziedzictwa kulturowego. Nie zabraknie także paneli dyskusyjnych – poświęcone one będą przyszłości skanowania laserowego oraz oczekiwaniom i problemom użytkowników tej technologii. W programie przewidziano także sesję sponsorską. Ponadto w czasie przerw kawowych przed budynkiem centrum konferencyjno-wystawienniczego prezentowany będzie sprzęt oraz pojazdy pomiarowe sponsorów Forum.

Przy okazji konferencji odbędzie się także konkursie na najlepszą wizualizację 3D opracowaną na podstawie danych LiDAR. Przewidziane zostały dwie kategorie konkursowe: wizualizacja statyczna oraz wizualizacja dynamiczna.

Termin rejestracji na Forum upływa 10 października br. Standardowy koszt uczestnictwa wynosi 350 zł brutto (z uroczystą kolacją) oraz 150 zł brutto dla studentów/doktorantów (także z uroczystą kolacją). Wszystkie informacje organizacyjne oraz ramowy dostępne są na stronie internetowej pod adresem www.polscan.pl.

Organizatorami wydarzenia są Instytut Badawczy Leśnictwa i Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Patronat medialny nad Forum objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Komunikat 2 wraz z programem

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
BARI '76
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS