wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-27| Mapy, Software

Nowe funkcje społecznościowe w AutoMapie

Wyznaczanie trasy i uruchamianie nawigacji jednym dotknięciem, nowy interfejs wyszukiwarki oraz możliwość oceny i wyciszania użytkowników AutoCB – to nowości w aplikacji nawigacyjnej AutoMapa dla Androidów.


Nowe funkcje społecznościowe w AutoMapie

Od teraz jedno dotknięcie wystarczy, aby w nowej AutoMapie 5.5 wyznaczyć trasę i uruchomić nawigację do wybranego miejsca – niezależnie czy zostało ono wyszukane, wybrane z mapy czy znajduje się w ulubionych lub ostatnio używanych miejscach. Interfejs wyszukiwarki został całkowicie przebudowany tak, aby zapewnić lepsze wsparcie dla obsługi głosowej i skrócić ścieżkę do uruchomienia nawigacji. Jednocześnie nowa AutoMapa zachowała wszystkie zaawansowane funkcje planowania tras – zarządzanie trasami wielopunktowymi, wybór typu trasy czy uwzględnianie ograniczeń dla pojazdów ciężarowych.

Nowe wydanie zawiera też zmienioną funkcję AutoCB, czyli mobilnego CB radia. Jak chwali się producent programu, narzędzie to zostało ciepło przyjęte przez społeczność AutoMapy i użytkowników korzystających z bezpłatnej aplikacji AutoCB. Przez pierwsze cztery miesiące działania z usługi skorzystało ponad 40 tysięcy osób. W najnowszej wersji AutoMapy zostały wprowadzone prośby o funkcję oceny rozmówców oraz wyciszenia wybranych nadających. Możliwość łatwego odfiltrowania wulgaryzmów czy niechcianej reklamy to kolejna przewaga AutoCB nad klasycznym CB Radiem – zauważają twórcy programu.

Najnowsza AutoMapa 5.5 dostępna jest w formie aktualizacji w Google Play.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS