wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-20| Przetargi

Powiat jarosławski: drugie podejście do skanowania zasobu

Starostwo w Jarosławiu ponownie ogłosiło wart 2,5 mln zł przetarg na wykonanie kompleksowej digitalizacji materiałów PZGiK.


Powiat jarosławski: drugie podejście do skanowania zasobu

Powiat planuje digitalizację 474 metrów bieżących dokumentacji geodezyjnej, w tym szkiców polowych w układach 1965 i 2000, operatów, rejestrów gruntów oraz materiałów wielkoformatowych. Oprócz skanowania zamówienie obejmuje renowację części materiałów, a także opracowanie danych przestrzennych i opisowych, ich integracją z obiektami BDPZGiK i wykonanie stosownych raportów i wykazów.

Poprzedni przetarg na te prace unieważniono, ponieważ jedyna złożona oferta znacząco przekraczała możliwości finansowe zamawiającego – opiewała bowiem na aż 6 mln zł.

Prace mają zostać wykonane do końca 2020 roku. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł można składać do 22 października.

Zamówienie jest częścią projektu Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP) o wartości 178 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
@lodzermensch @lodzermensch Można to wywnioskować z wyników otwarcia, oferty znacząco przekroczyły środki jakimi dysponował zamawiający. Skanowanie i opracowanie danych kosztuje. Ogólnie mam wrażenie, że specyfikacje tych prac i szacowanie kosztów piszą osoby, nie mające pojęcia o realizacji takich projektów.
odpowiedz zgłoś
szanowna redakcjo Może opiszecie dlaczego nie doszło do skutku skanowanie w łódzkich powiatach?
 3 
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS