wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wapno - krajobraz po katastrofie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-13| Geodezja, Imprezy

Zapowiedź VI Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym

Zarząd Świętokrzyskiego Oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich wraz z Kołem SGP w Kazimierzy Wielkiej oraz Kazimierskim Ośrodkiem Sportowym już po raz szósty organizują Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w dniach 20-22 września w Kazimierskim Ośrodku Sportowym przy ul. Kościuszki 13.


Zapowiedź VI Mistrzostw Polski Geodetów w Tenisie Stołowym <br />
Uczestnicy zeszłorocznych zmagań
Uczestnicy zeszłorocznych zmagań

Geodeci będą walczyli w następujących kategoriach:

 • Kobiety – kat. open – bez względu na wiek
 • Mężczyźni:
  • kat. open – bez względu na wiek
  • kat. I – do 40 lat ;
  • kat. II – 41 do 60 lat ;
  • kat. III – 60 do 70 lat;
  • kat IV – powyżej 70 lat;
 • Gry deblowe pań – kat. open;
 • Gry deblowe panów – kat. open;
 • Gry mieszane (miksty) – kat. Open.

Celem imprezy jest popularyzacja tenisa stołowego w środowisku geodetów z terenu województwa i całego kraju, integracja krajowego środowiska geodezyjnego oraz promocja województwa świętokrzyskiego.

W turnieju mogą wziąć udział geodeci z całego kraju legitymujący się dyplomem ukończenia szkoły geodezyjnej. Zawody odbywają się na wysokim poziomie dzięki profesjonalnej organizacji kolegów i koleżanek z Kazimierskiego Ośrodka Sportowego oraz dzięki sponsorom, który wspierają działania związane z organizacją zawodów. Mistrzostwa zostaną rozegrane na hali sportowej na profesjonalnych stołach turniejowych do tenisa stołowego i będą oceniane przez wykwalifikowanych sędziów.

Szczegółowy program imprezy oraz karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie internetowej www.sgpkielce.pl.

W ubiegłym roku w mistrzostwach uczestniczyło około 40 zawodniczek i zawodników z województw: kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: główny geodeta kraju Waldemar Izdebski, prezes Stowarzyszenia Geodetów Polskich Janusz Walo, wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski, starosta kazimierski Jan Nowak oraz burmistrz miasta i gminy w Kazimierzy Wielkiej Adam Bodzioch.

Lucjan Średnicki (sekretarz Świętokrzyskiego Oddziału SGP)


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Można się jeszcze zapisać. Informacje na stronie sgpkielce.pl

data szkoda ze w takim terminie zawody i dopiero teraz znalazła się informacja, chyba ze coś przeoczyłem

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt