wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-13| Geodezja, Prawo, Imprezy

Zmiana terminu konferencji "Prawo w geodezji, co dalej"

Organizowana przez Geodezyjną Izbę Gospodarczą konferencja „Prawo w geodezji, co dalej” odbędzie się nie na początku października – jak pierwotnie planowano – ale na przełomie I i II kwartału przyszłego roku.


Zmiana terminu konferencji "Prawo w geodezji, co dalej"

Jak wyjaśnia organizator, jest to spowodowane kolidowaniem pierwotnego terminu z innymi wydarzeniami dotyczącymi branży geodezyjnej. Zmiana ma zatem pozwolić na uczestnictwo w tym wydarzeniu większej liczbie osób. Szczegóły dotyczące konferencji mają być podane wkrótce.

Przypomnijmy, że wydarzenie ma być kontynuacją cyklu spotkań organizowanych w Pogorzelicy i poświęconych dyskusji na temat zmian w prawie geodezyjnym.

Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii publikujemy w dziale Geokonferencje

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
kontynuacja cyklu spotkań Dla jasności to SGP o ? Szczecin było organizatorem tych bardzo udanych spotkań

Dodatkowo No a poza tym co w artykule to o czym rozmawiać jak mo tyle aktywności, zespołów, projektu nowelizacji nic się nie zmieniło?

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt