wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-12| Przetargi, Kataster

Podlaskie: kolejne umowy na modernizację baz w powiecie białostockim

Związek Powiatów Województwa Podlaskiego z siedzibą w Siemiatyczach udzielił kolejnych zamówień na utworzenie baz danych obiektów topograficznych (BDOT500) i geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) oraz modernizację ewidencji gruntów i budynków w powiecie białostockim. Łączna wartość podpisanych umów przekracza 5 mln zł netto.


Podlaskie: kolejne umowy na modernizację baz w powiecie białostockim

Przypomnijmy, że było to drugie podejście ZPWP do tego zamówienia. Poprzedni przetarg na te prace ogłoszono w lipcu ubiegłego roku. Jednak z powodu zbyt drogich ofert (2 części) oraz braku chętnych (11 części) udało się rozstrzygnąć tylko jedną z 14 części.

Obecne zamówienie (ogłoszone w kwietniu br.) podzielono na 13 części, które obejmują przeprowadzenie prac geodezyjnych dla 79 obrębów ewidencyjnych z obszaru 7 jednostek (Choroszcz, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków, Zabłudów). Termin realizacji wyznaczono na koniec 2021 roku.

Tym razem zainteresowanie było większe, choć jeszcze dla dwóch części (1 i 8) nie było ofert. Dla kolejnych dwóch części (2 i 3) złożone propozycje przekraczały zakładany budżet i zamawiający nie zdecydował się na jego zwiększenie (generalnie zakładany budżet dla wszystkich części był taki sam jak w pierwszym przetargu). Dla części 6 odrzucono jedną z dwóch ofert, ponieważ wykonawca nie wyraził zgody na przedłużenie terminu związania z ofertą. Natomiast dla części 7 wykluczono jedynego oferenta, ponieważ nie wykazał spełnienia warunków udziału w postępowaniu.

Dla pozostałych ośmiu części umowy podpisano z:
4. OPGK Olsztyn (0,779 mln zł),
5. OPGK Olsztyn (0,636 mln zł),
6. OPGK Olsztyn (1,082 mln zł),
9. PGI Limbus s.c. M. Wilczewska, D. Wilczewski z Białegostoku (0,475 mln zł),
10. ZUGiK GEO-RAW s.c. M. Zimnoch z Białegostoku (0,550 mln zł),
11. OPGK Olsztyn (0,472 mln zł),
12. OPGK Olsztyn (0,517 mln zł),
13. UG Croma Szymon Żegarski z Białegostoku (0,614 mln zł).
Warto wspomnieć, że 7 z powyższych ofert mieściło się w budżecie, jedynie dla części 9 zamawiający zdecydował się nieco go zwiększyć.

Przetarg jest częścią wartego 68,7 mln zł projektu „Udostępnianie zasobów publicznych rejestrów geodezyjnych – modernizacja ewidencji gruntów i budynków”.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
podlaskie Urzędasy... Dłużej piszą warunki niż dają na wykonanie roboty :) A później przelew który robi się w 10 minut wykonują dwa miesiące :) hehehe?

Inżynier Projektu ... Osoba koordynująca cały projekt. Wszelkie podziękowania i dowody uznania proszę kierować w tamtym keirunku.

Szykować tyczki i jazda na Siemiatycze! Zanim wypłacą pieniądze za pierwszy etap będą warte 1/3 tego, co w dniu zapłacenia podatku od faktury.

Podlaskie Fikcyjne pieniądze! Dwie firmy ukończyły pierwsze etapy i nie dostali ani złotówki. Faktury są po terminie ponad dwa tygodnie. Niekompetencja że strony urzędników nie zna granic. Powinni powyrzucac tych nieudaczników.

Tylko gdzie te miliony? Jak w temacie :(

5 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt