wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-12| GIS

GIOŚ zamawia oprogramowanie GIS

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska ogłosił przetarg na: zakup i dostawę oprogramowania GIS do analizy i prezentacji danych przestrzennych do monitoringu hałasu wraz z licencjami i wsparciem technicznym, a także szkolenia z zakresu analiz przestrzennych. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 1,8 mln zł netto.


GIOŚ zamawia oprogramowanie GIS

Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy zakupu i dostawy specjalistycznego oprogramowania firmy Esri lub równoważnego wraz z bezterminowymi licencjami oraz roczne wsparcie techniczne (serwis) do wszystkich zakupionych licencji (wartość szacunkowa to 1,5 mln zł).

Z SIWZ dowiemy się, że obejmuje: • 16 pakietów licencji oprogramowania dla 15 regionalnych wydziałów monitoringu środowiska GIOŚ oraz GIOŚ z siedzibą w Płocku (zamawiający wymienia sieciowe licencje na desktopowe wersje: ArcGIS, ArcGIS Spatial Analyst, ArcGIS Data Interoperability lub równoważne), a także • pakiet dla GIOŚ z siedzibą w Warszawie (zamawiający wymienia sieciowe licencje na desktopowe wersje ArcGIS, ArcGIS Advanced, ArcGIS Spatial Analyst, ArcGIS Data Interoperability lub równoważne).

Druga część zamówienia dotyczy natomiast przeprowadzenia w Warszawie szkolenia informatycznego w formie wykładów i ćwiczeń z zakresu analiz przestrzennych z wykorzystaniem technik GIS na potrzeby monitoringu hałasu dla pracowników GIOŚ (wartość szacunkowa to 0,3 mln zł).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości odpowiednio 40 tys. zł (dla części I ) i 5 tys. zł (dla części II) można składać do 24 września. Kryteriami wyboru najkorzystniejszej w przypadku części I będą: cena (60%), liczba godzin konsultacji technicznych (30%) oraz termin dostawy (10%). Jeśli chodzi o część II, kryteriami wyboru będą: cena (60%) oraz zorganizowanie i przeprowadzenie dodatkowego dnia szkolenia podstawowego dla ok. 30 uczestników (40%).

Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane w ciągu odpowiednio: 30 dni od daty podpisania umowy (część I), a także do 2 mies. (część II).

Przetarg jest realizowany w ramach projektu współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach II Osi Priorytetowej Ochrona Środowiska.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
sri sra strzelam że wygra.... ESRI!

A może nie ESRI Pewnie jakaś mniejsza firma się dogada z ESRI, żeby to jej przekazać licencje, które następnie przekaże GIOS, a przy okazji zarobi trochę kasy ;)

Przetarg GIOŚ No wiesz jak możesz uważać że administracja P.S ustawia przetargi pod ESRI

a czy tego przetargu przypadkiem nie wygra ESRI?

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt