wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-11| GIS, Ludzie, Instytucje

Marek Baranowski ponownie sekretarzem generalnym AGILE

Członkowie Asocjacji Laboratoriów Geoinformacyjnych w Europie (AGILE) wybrali ponownie dr. hab. Marka Baranowskiego, profesora IGiK, do Zarządu tej organizacji, powierzając mu funkcję sekretarza generalnego na kolejną 4-letnią kadencję (2019-2023).


Marek Baranowski ponownie sekretarzem generalnym AGILE <br />
fot. ze zbiorów Geoforum.pl
fot. ze zbiorów Geoforum.pl
AGILE zrzesza obecnie 95 laboratoriów geoinformacyjnych z całej Europy (w okresie ostatnich czterech lat przybyło 12 członków). Jej główną misją jest budowanie platformy stałej współpracy naukowej między ośrodkami uniwersyteckimi i instytutami badawczymi, celem wymiany doświadczeń i kreowania inspiracji badawczej. AGILE służy wzmacnianiu społeczności tworzonej przez jej członków i ich współpracy z użytkownikami geoinformacji, a także rozwijaniu europejskiej agendy badawczej w zakresie nauki o geoinformacji (Geographic Information Science).

AGILE organizuje coroczne konferencje naukowe. W przyszłym roku 23. Konferencja AGILE odbędzie się w Chani (Kreta, Grecja) w dniach 16-19 czerwca.

Źródło: IGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt