wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-10| Geodezja, Przetargi, Kataster

Radykalne zwiększenie budżetu i ruszyła modernizacja bieszczadzkiej EGiB

Starostwo w Ustrzykach Dolnych w drugim podejściu udzieliło zamówienia na modernizację ewidencji gruntów i budynków.


Radykalne zwiększenie budżetu i ruszyła modernizacja bieszczadzkiej EGiB
Przypomnijmy, że pierwsze zamówienie na te same usługi, rozpisane w październiku ubiegłego roku, trzeba było unieważnić z powodu zbyt drogich ofert. Jedna z nich przekroczyła budżet starostwa aż ośmiokrotnie.

Drugi przetarg, ogłoszony w kwietniu br., podzielono na 4 części:
• część I – mieście Ustrzyki Dolne,
• część II – gminie Ustrzyki Dolne (obręby ewidencyjne: Bandrów Narodowy, Brzegi Dolne, Dźwiniacz Dolny, Hoszów, Jureczkowa, Krościenko, Łobozew Dolny, Łobozew Górny, Łodyna, Nowosielce Kozickie, Ropienka, Równia, Ustjanowa Górna, Wojtkowa, Wojtkówka),
• część III – gminie Czarna (obręby ewidencyjne: Chrewt, Czarna Dolna, Czarna Górna, Olchowiec, Polana, Rabe, Żłobek),
• część IV, gminie Lutowiska (obręby ewidencyjne: Bereżki, Chmiel, Dwerniczek, Dwernik, Dydiowa, Dźwiniacz Górny, Lutowiska, Łokieć, Muczne, Procisne, Pszczeliny, Smolnik, Stuposiany, Zatwarnica, Żurawin).

Ponieważ dla część II nie wpłynęła żadna oferta, zamówienie unieważniono. Natomiast na realizację każdej z pozostałych części zamawiający planował przeznaczyć po 73 tys. zł. Jednak ostatecznie zdecydował się na radykalne zwiększenie budżetu i podpisanie umów z:
I. PUGP Geomiar z Jarosławia (472,8 tys. zł),
III. OPGK Rzeszów (187,0 tys. zł),
IV. OPGK Rzeszów (139,5 tys. zł).

Termin realizacji prac wyznaczono na koniec września przyszłego roku. Zamówienie ogłoszono w ramach projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej (PSIP)” o wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
no:) ale i tak kolego, licho wie czy to adekwatna cena.Po robocie się okaże

Z 73 tys. na 472 tys - 646 % zwiększony budżet !!!!!!!!!!!!

2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS