wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-10| Geodezja, Edukacja

Są jeszcze wolne miejsca na studiach

Trwa właśnie dodatkowa, wrześniowa rekrutacja na studia I stopnia w roku akademickim 2019/2020, w tym na kierunek geodezja i kartografia.


Są jeszcze wolne miejsca na studiach
Na studiach I stopnia na tym kierunku wolne miejsca są jeszcze na takich uczelniach publicznych, jak:
 • Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowska (szczegóły),
 • Politechnika Świętokrzyska w Kielcach, Wydział Inżynierii Środowiska, Geomatyki i Energetyki (szczegóły),
 • Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji (szczegóły),
 • Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Wydział Inżynierii Produkcji (szczegóły),
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa (szczegóły),
 • Akademia Morska w Szczecinie, Wydział Nawigacyjny (szczegóły),
 • Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji (szczegóły).

Nabór prowadzi nadal również 7 uczelni niepublicznych.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Obecnie proponowanie młodemu człowiekowi wyboru geodezji na ścieżkę zawodową przyszłego życia, bez uświadomienia mu stanu branży i jej perspektyw, jest po prosu nieetyczne. Ja rozumiem, że stać na to osoby które nie są geodetami a czerpią swoje dochody z uczenia tych młodych ludzi lub takich którzy zatrudniają młodych absolwentów w swoich firmach. Ale geodeci, pracujący w zawodzie nie mają prawa ukrywać prawdy o problemach z jakimi borykają się na codzień i o realnych perspektywach zmian.

Irytacja Jak widzę te komentarze Młodzi ludzie szkoda życia, wszystko tylko nie geodezja to mnie trafia szlag. Twoim zdaniem źle wybrałeś, twoja sprawa. Może się do tego nie nadajesz.

w końcu długo oczekiwany regres produkcji pseudo inżynierów przez lokalne szkółki, kiedyś nabory prowadziły tylko 4 uczelnie, a i tak była spora nadpodaż geodetów na rynku ...

Jaka geodezja? Czy Politechniki i Uniwersytety nadal uczą studentów zawodów które wymierają? Przecież prominentni liderzy naszej branży już dawno odtrąbili śmierć tego zawodu wypieranego przez jedynie słuszny i właściwy zawód geoinformatyka i geomatyka. Geodeci już sa niepotrzebnie bo za nich mierzą nowoczesne urządzenia i myśli administracja. No rozumiem jeszcze jakieś szkoły zawodowe dla ludzi którzy będą przynosili dane do zasobu ale do tego wystarczy odrobina sprawności fiznycznej oraz umiejętność czytania i pisania na poziomie podstawowym, umożliwiającym wypełnienie wniosku o przyjęcie danych do zasobu i o uwierzytelnienia. To po co do tego studia?

Geodezja Młodzi ludzie szkoda życia...

dobry wybór, niewątpliwie w najbliższych latach należy spodziewać się wzrostu płac w geodezji, w końcu rządzący obiecali podniesienie płacy minimalnej....

Ludzie! nie idźcie na geodezję. Wszystko tylko nie geodezja.

7 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl
facebook twitter Instagram RSS