wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-09| Przetargi

Powiat strzyżowski wciąż liczy na tańsze oferty

Około 4,5 mln zł rezerwuje w budżecie Starostwo w Strzyżowie na modernizację EGiB w trzech jednostkach oraz skanowanie materiałów PZGiK. Jest to już piąte podejście do udzielenia tego zamówienia.


Powiat strzyżowski wciąż liczy na tańsze oferty

Prace modernizacyjne obejmą jednostki Strzyżów, Niebylec i Czudec – łącznie 31,6 tys. ha, blisko 72,0 tys. działek oraz około 27,6 tys. budynków. Do obowiązków wykonawcy będzie należała także cyfryzacja materiałów PZGiK.

Poprzednie przetargi na te prace były ogłaszane: w lipcu i październiku 2017 r., a także w październiku 2018 roku. Unieważniono je jednak albo w powodu zbyt drogich ofert, albo z powodu braku chętnych. W tych trzech przetargach zamówienie było podzielone na części.

Czwarty, analogiczny przetarg na te prace (już bez podziału na części) ogłoszono w czerwcu br., ale ponownie dwie złożone oferty okazały się za drogie dla zamawiającego. Złożyły je: wspólnie Geores Rzeszów i Geokart-International Rzeszów (5,0 mln, 60 mies. gwarancji, 8 osób z uprawnieniami) oraz OPGK Rzeszów (8,9 mln zł, 96 mies. gwarancji i 12 osób z uprawnieniami). Zamawiający nie zdecydował się jednak na zwiększenie budżetu i przetarg 22 sierpnia unieważniono.

Tym razem oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 14 października (co ciekawe, w poprzednim przetargu wadium wynosiło 150 tys. zł). Prace mają zostać wykonane do końca października 2021 roku i są częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej(PSIP)” o łącznej wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt