wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-09| Przetargi

Powiat strzyżowski wciąż liczy na tańsze oferty

Około 4,5 mln zł rezerwuje w budżecie Starostwo w Strzyżowie na modernizację EGiB w trzech jednostkach oraz skanowanie materiałów PZGiK. Jest to już piąte podejście do udzielenia tego zamówienia.


Powiat strzyżowski wciąż liczy na tańsze oferty

Prace modernizacyjne obejmą jednostki Strzyżów, Niebylec i Czudec – łącznie 31,6 tys. ha, blisko 72,0 tys. działek oraz około 27,6 tys. budynków. Do obowiązków wykonawcy będzie należała także cyfryzacja materiałów PZGiK.

Poprzednie przetargi na te prace były ogłaszane: w lipcu i październiku 2017 r., a także w październiku 2018 roku. Unieważniono je jednak albo w powodu zbyt drogich ofert, albo z powodu braku chętnych. W tych trzech przetargach zamówienie było podzielone na części.

Czwarty, analogiczny przetarg na te prace (już bez podziału na części) ogłoszono w czerwcu br., ale ponownie dwie złożone oferty okazały się za drogie dla zamawiającego. Złożyły je: wspólnie Geores Rzeszów i Geokart-International Rzeszów (5,0 mln, 60 mies. gwarancji, 8 osób z uprawnieniami) oraz OPGK Rzeszów (8,9 mln zł, 96 mies. gwarancji i 12 osób z uprawnieniami). Zamawiający nie zdecydował się jednak na zwiększenie budżetu i przetarg 22 sierpnia unieważniono.

Tym razem oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 14 października (co ciekawe, w poprzednim przetargu wadium wynosiło 150 tys. zł). Prace mają zostać wykonane do końca października 2021 roku i są częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej(PSIP)” o łącznej wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt