wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-09| Przetargi

Powiat strzyżowski wciąż liczy na tańsze oferty

Około 4,5 mln zł rezerwuje w budżecie Starostwo w Strzyżowie na modernizację EGiB w trzech jednostkach oraz skanowanie materiałów PZGiK. Jest to już piąte podejście do udzielenia tego zamówienia.


Powiat strzyżowski wciąż liczy na tańsze oferty

Prace modernizacyjne obejmą jednostki Strzyżów, Niebylec i Czudec – łącznie 31,6 tys. ha, blisko 72,0 tys. działek oraz około 27,6 tys. budynków. Do obowiązków wykonawcy będzie należała także cyfryzacja materiałów PZGiK.

Poprzednie przetargi na te prace były ogłaszane: w lipcu i październiku 2017 r., a także w październiku 2018 roku. Unieważniono je jednak albo w powodu zbyt drogich ofert, albo z powodu braku chętnych. W tych trzech przetargach zamówienie było podzielone na części.

Czwarty, analogiczny przetarg na te prace (już bez podziału na części) ogłoszono w czerwcu br., ale ponownie dwie złożone oferty okazały się za drogie dla zamawiającego. Złożyły je: wspólnie Geores Rzeszów i Geokart-International Rzeszów (5,0 mln, 60 mies. gwarancji, 8 osób z uprawnieniami) oraz OPGK Rzeszów (8,9 mln zł, 96 mies. gwarancji i 12 osób z uprawnieniami). Zamawiający nie zdecydował się jednak na zwiększenie budżetu i przetarg 22 sierpnia unieważniono.

Tym razem oferty zabezpieczone wadium w wysokości 50 tys. zł można składać do 14 października (co ciekawe, w poprzednim przetargu wadium wynosiło 150 tys. zł). Prace mają zostać wykonane do końca października 2021 roku i są częścią projektu „Podkarpacki System Informacji Przestrzennej(PSIP)” o łącznej wartości 178 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS