wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-04| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Zmiana na stanowisku geodety województwa wielkopolskiego

2 września nowym geodetą województwa wielkopolskiego została Hanna Mierzwiak. Zastąpiła na tym stanowisku Piotra Liberskiego, który piastował je od 2011 roku.


Zmiana na stanowisku geodety województwa wielkopolskiego

Hanna Mierzwiak ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku geodezja i kartografia na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (dziś Uniwersytet Przyrodniczy). Obecnie studiuje również prawo.

W swojej karierze zawodowej była m.in. geodetą w Wielkopolskim Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym „Geomat”, inspektorem w Wydziale Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Poznaniu, kierownikiem Referatu Regulacji Stanów Prawnych Dróg Powiatowych w poznańskim PODGiK-u, a następnie geodetą powiatowym w Środzie Wielkopolskiej i kierownikiem Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tamże.

Posiada uprawnienia geodezyjne w zakresach 1 i 2. Jest także członkiem wielkopolskiej Wojewódzkiej Komisji Dyscyplinarnej.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
W Kielcach też była zmiana, ale nie tak spektakularna tylko
 2 
odpowiedz zgłoś
Piękna Pani Geodetka Mietek podnietek ale jaki urodziwy.
odpowiedz zgłoś
b - mylisz się okrutnie. Wspomniany niżej Pan Mazowiecki sypie projekt od początku lat 2000 - Matra 1 2 3 itd i nadal sprząta, nikt zmiany nie zrobił. A wyglądanego systemu pzgik dla powiatów nadal nikt nie widział, chyba nawet rzeczniczka marszałka.
odpowiedz zgłoś
nie mam złudzeń projekt sie sypie wiec jest potrzebna.... potem zrobią zmianę.... a pani GW otrzyma posprzątania w innym miejscu
 2 
odpowiedz zgłoś
Bardzo wporządku osoba I nie dziwię się, że postanowiła skorzystać i przejść na takie stanowisko. Geodeta wojewódzki może wszystko, a za nic nie odpowiada. Wystarczy spojrzeć np. na geodetę mazowieckiego, już na emeryturze a od lat na stanowisku. Wydał już chyba setki milionów zł, ale wszystko jest dobrze. A teraz z drugiej strony: powiatowy? Przychodzą łachy drzeć zarówno właściciele działek jak i geodeci. A w GUGIK? Jeszcze gorzej bo internetowi hejterzy mają scentralizowany obiekt ataków i zawsze jest źle, niezależnie, czy mówimy o GK, czy WI, czy wcześniej o innych. Może jeden JJ sobie zasłużył. Sama bym poszła do województwa, jakbym tylko miała możliwość, ale tutaj poparcie polityczne też jest potrzebne.
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
Gratulacje! życzę powodzenia, spełniania marzeń i osiągania zamierzonych celów!
 4 
odpowiedz zgłoś
Gratuluję !!! Gratuluję,życzę powodzenia!
 2 
 5 
odpowiedz zgłoś
nieśmiały A tak nieśmiało, a co z "byłym".
 3 
odpowiedz zgłoś
@geodeta Gratulacje. @geodeta Ostatnie nominacje w GGK tylko dla osób związanych z geosystemem.
 1 
 3 
odpowiedz zgłoś
Dlaczego Za odwagę ??? A co to jest wyjazd na misję na wzgórza Golan czy urzednicza posadka najbardziej light'owa jeśli chodzi o administrację geodezyjną ? Nieźle płatna, odpowiedzialność żadna, zero styczności z prawdziwym geodeta wykonawca i obywatelem. Do tego jak dobrze pójdzie to może za jakiś czas GGK zabierze do stolicy na dyrektora lub nawet zastępcę. W końcu relacje modelowe.
 7 
 10 
odpowiedz zgłoś
. Gratulacje. Za ambicje i odwagę. Powodzenia
 2 
 10 
odpowiedz zgłoś
GGW Innymi słowy z posadki na posadkę.
 8 
 2 
odpowiedz zgłoś
Do czasu Zmiany partii rządzącej...
 7 
 1 
odpowiedz zgłoś
Przynajmniej ładna.
 6 
 12 
odpowiedz zgłoś
v chyba więcej pracy w urzędach niż w wykonawstwie ale uprawnienia są, tylko po co te uprawnienia do bycia geodetą województwa....
 8 
 5 
odpowiedz zgłoś
15 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS