wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-04| Geodezja, Ludzie, Instytucje

Zmiana na stanowisku geodety województwa wielkopolskiego

2 września nowym geodetą województwa wielkopolskiego została Hanna Mierzwiak. Zastąpiła na tym stanowisku Piotra Liberskiego, który piastował je od 2011 roku.


Zmiana na stanowisku geodety województwa wielkopolskiego

Hanna Mierzwiak ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku geodezja i kartografia na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (dziś Uniwersytet Przyrodniczy). Obecnie studiuje również prawo.

W swojej karierze zawodowej była m.in. geodetą w Wielkopolskim Przedsiębiorstwie Geodezyjno-Kartograficznym „Geomat”, inspektorem w Wydziale Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Poznaniu, kierownikiem Referatu Regulacji Stanów Prawnych Dróg Powiatowych w poznańskim PODGiK-u, a następnie geodetą powiatowym w Środzie Wielkopolskiej i kierownikiem Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami tamże.

Posiada uprawnienia geodezyjne w zakresach 1 i 2. Jest także członkiem wielkopolskiej Wojewódzkiej Komisji Dyscyplinarnej.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
W Kielcach też była zmiana, ale nie tak spektakularna tylko

Piękna Pani Geodetka Mietek podnietek ale jaki urodziwy.

b - mylisz się okrutnie. Wspomniany niżej Pan Mazowiecki sypie projekt od początku lat 2000 - Matra 1 2 3 itd i nadal sprząta, nikt zmiany nie zrobił. A wyglądanego systemu pzgik dla powiatów nadal nikt nie widział, chyba nawet rzeczniczka marszałka.

nie mam złudzeń projekt sie sypie wiec jest potrzebna.... potem zrobią zmianę.... a pani GW otrzyma posprzątania w innym miejscu

Bardzo wporządku osoba I nie dziwię się, że postanowiła skorzystać i przejść na takie stanowisko. Geodeta wojewódzki może wszystko, a za nic nie odpowiada. Wystarczy spojrzeć np. na geodetę mazowieckiego, już na emeryturze a od lat na stanowisku. Wydał już chyba setki milionów zł, ale wszystko jest dobrze. A teraz z drugiej strony: powiatowy? Przychodzą łachy drzeć zarówno właściciele działek jak i geodeci. A w GUGIK? Jeszcze gorzej bo internetowi hejterzy mają scentralizowany obiekt ataków i zawsze jest źle, niezależnie, czy mówimy o GK, czy WI, czy wcześniej o innych. Może jeden JJ sobie zasłużył. Sama bym poszła do województwa, jakbym tylko miała możliwość, ale tutaj poparcie polityczne też jest potrzebne.

Gratulacje! życzę powodzenia, spełniania marzeń i osiągania zamierzonych celów!

Gratuluję !!! Gratuluję,życzę powodzenia!

nieśmiały A tak nieśmiało, a co z "byłym".

@geodeta Gratulacje. @geodeta Ostatnie nominacje w GGK tylko dla osób związanych z geosystemem.

Dlaczego Za odwagę ??? A co to jest wyjazd na misję na wzgórza Golan czy urzednicza posadka najbardziej light'owa jeśli chodzi o administrację geodezyjną ? Nieźle płatna, odpowiedzialność żadna, zero styczności z prawdziwym geodeta wykonawca i obywatelem. Do tego jak dobrze pójdzie to może za jakiś czas GGK zabierze do stolicy na dyrektora lub nawet zastępcę. W końcu relacje modelowe.

. Gratulacje. Za ambicje i odwagę. Powodzenia

GGW Innymi słowy z posadki na posadkę.

Do czasu Zmiany partii rządzącej...

Przynajmniej ładna.

v chyba więcej pracy w urzędach niż w wykonawstwie ale uprawnienia są, tylko po co te uprawnienia do bycia geodetą województwa....

15 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt