wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-04| Geodezja, Przetargi

Powiat koniński: rusza modernizacja baz BDOT500 i GESUT

Starostwo w Koninie 29 sierpnia podpisało umowę na wykonanie modernizacji i aktualizacji baz danych BDOT500 oraz GESUT w siedmiu gminach. Przetarg obejmie 166 obrębów geodezyjnych w 9 jednostkach (Golina, Golina Miasto, Rychwał, Rychwał Miasto, Grodziec, Kramsk, Krzymów, Rzgów, Stare Miasto).


Powiat koniński: rusza modernizacja baz BDOT500 i GESUT <br />
mapy.geoportal.gov.pl
mapy.geoportal.gov.pl

W przetargu wpłynęły 3 oferty: Geo-Sys Łukasz Czeczotka z Katowic (331 tys. zł), konsorcjum OPGK Gdańsk i Geosystem Kociński&Kuropka&Stefanowski z Sycowa (405 tys. zł), a także Geores z Rzeszowa (590 tys. zł). Budżet zamawiającego określono na 372 tys. zł. Wszystkie kwoty brutto.

Ostatecznie za najkorzystniejszą uznano ofertę konsorcjum OPGK Gdańsk i Geosystem Kociński&Kuropka&Stefanowski z Sycowa, mimo iż nie była najtańsza. Kryteriami oceny ofert poza ceną (60%) były jeszcze: wartość niedoszacowania (20%) oraz liczba osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (20%). Uwzględniając wszystkie te kryteria, wspomniana oferta uzyskała najlepszy wynik i równocześnie zamawiający zdecydował o zwiększeniu budżetu.

Przypomnijmy, że był to drugi przetarg na te prace. Pierwsze postępowanie (rozpisane w styczniu br.) unieważniono, ponieważ oferent, który złożył najtańsza propozycję, uchylił się od podpisania umowy, a druga w kolejności oferta ponad czterokrotnie przekroczyła budżet zamawiającego.

Przetarg jest częścią wartego blisko 15 mln zł projektu „Wzmacnianie zastosowania TIK w Powiecie Konińskim – Integracja i harmonizacja baz danych oraz udostępnianie elektronicznych usług publicznych” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEOIDA na spotkaniu IGSM w Newcastle
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS