wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak oszukać GPS?
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-04| Geodezja, Przetargi

Powiat koniński: rusza modernizacja baz BDOT500 i GESUT

Starostwo w Koninie 29 sierpnia podpisało umowę na wykonanie modernizacji i aktualizacji baz danych BDOT500 oraz GESUT w siedmiu gminach. Przetarg obejmie 166 obrębów geodezyjnych w 9 jednostkach (Golina, Golina Miasto, Rychwał, Rychwał Miasto, Grodziec, Kramsk, Krzymów, Rzgów, Stare Miasto).


Powiat koniński: rusza modernizacja baz BDOT500 i GESUT <br />
mapy.geoportal.gov.pl
mapy.geoportal.gov.pl

W przetargu wpłynęły 3 oferty: Geo-Sys Łukasz Czeczotka z Katowic (331 tys. zł), konsorcjum OPGK Gdańsk i Geosystem Kociński&Kuropka&Stefanowski z Sycowa (405 tys. zł), a także Geores z Rzeszowa (590 tys. zł). Budżet zamawiającego określono na 372 tys. zł. Wszystkie kwoty brutto.

Ostatecznie za najkorzystniejszą uznano ofertę konsorcjum OPGK Gdańsk i Geosystem Kociński&Kuropka&Stefanowski z Sycowa, mimo iż nie była najtańsza. Kryteriami oceny ofert poza ceną (60%) były jeszcze: wartość niedoszacowania (20%) oraz liczba osób wyznaczonych do realizacji zamówienia (20%). Uwzględniając wszystkie te kryteria, wspomniana oferta uzyskała najlepszy wynik i równocześnie zamawiający zdecydował o zwiększeniu budżetu.

Przypomnijmy, że był to drugi przetarg na te prace. Pierwsze postępowanie (rozpisane w styczniu br.) unieważniono, ponieważ oferent, który złożył najtańsza propozycję, uchylił się od podpisania umowy, a druga w kolejności oferta ponad czterokrotnie przekroczyła budżet zamawiającego.

Przetarg jest częścią wartego blisko 15 mln zł projektu „Wzmacnianie zastosowania TIK w Powiecie Konińskim – Integracja i harmonizacja baz danych oraz udostępnianie elektronicznych usług publicznych” dofinansowanego ze środków RPO Województwa Wielkopolskiego.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt