wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-04| GIS, Mapy

Małopolska IIP: miejsca pamięci narodowej i martyrologii z dofinansowaniem

Geoportal Małopolskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej wzbogacono o nową warstwę prezentującą zabytkowe obiekty małej architektury, które zostaną poddane renowacji dzięki dotacjom z budżetu województwa małopolskiego na 2019 rok.


Małopolska IIP: miejsca pamięci narodowej i martyrologii z dofinansowaniem

W wyniku przeprowadzonego w tym roku po raz pierwszy konkursu „Małopolska pamięta” możliwe będzie odnowienie na terenie województwa wielu ważnych historycznie obiektów i ocalenie ich od zapomnienia. Jak czytamy w uchwale Sejmiku Województwa Małopolskiego z 26 sierpnia, gminy otrzymają pomoc finansową na remont i konserwację 53 zabytkowych miejsc pamięci narodowej i martyrologii. Do jednostek samorządu terytorialnego na ten cel trafi blisko 0,5 mln złotych.

Warstwę pn. Konkurs „Małopolska pamięta” edycja 2019 r. znajdziemy w sekcji „Ochrona dziedzictwa kulturowego”. Umożliwia ona zapoznanie się z lokalizacją wszystkich obiektów objętych tego typu dotacjami. Po kliknięciu na dany obiekt otwiera się okno z: jego nazwą, informacją o edycji konkursu, opisem prac do wykonania i kwotą dofinasowania.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt