wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-03| Geodezja, Przetargi

Lubelska e-Geodezja: kolejne umowy w ramach nowej transzy

W ramach wartego 187 mln zł projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” podpisano kolejne 4 umowy na modernizację lokalnych zasobów geodezyjnych.


Lubelska e-Geodezja: kolejne umowy w ramach nowej transzy

Kontrakty dotyczą przetargu ogłoszonego w marcu tego roku (oznaczonego jako etap III.3) na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.

I tak prace dla powiatu krasnostawskiego (gm. Siennica Różana) zrealizuje Geokart-International Sp. z o.o. z Rzeszowa za 919 tys. zł. Dwie umowy dla powiatu kraśnickiego (gm. Wilkołaz i gm. Szastarka) podpisano z OPGK Kraków za odpowiednio 650 tys. zł i 590 tys. zł. Natomiast dla powiatu bialski (gm. Międzyrzec Podlaski) zamówienie za 1,446 mln zł zrealizuje ABM Group Sp. z o.o. z Warszawy. Wszystkie kwoty netto.

Przypomnijmy, że zamówienie dla transzy III.3 podzielono na 28 części. Wcześniej zamawiający poinformował o zawarciu 14 umów.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt