wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Zwycięski projekt studentów AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-03| Mapy

Nowa warstwa na Mapach Google

Mobilna aplikacja Mapy Google została wzbogacona o warstwę, która znacząco ułatwi przeglądanie zdjęć panoramicznych z usługi Street View.


Nowa warstwa na Mapach Google

Dotychczas, by na Mapach Google sprawdzić dostępność zdjęć Street View, należało każdorazowo zaznaczać interesujący nas punkt. Teraz dodatkową, znacznie łatwiejszą opcją jest włączenie nowej warstwy „Street View” umieszczonej w dziale „Odkrywaj” (jest dostępna po naciśnięciu ikony warstw). Aplikacja wyświetli wówczas na niebiesko wszystkie miejsca, dla których pozyskano zdjęcia panoramiczne – jest to zatem rozwiązanie bardzo podobne do tego dostępnego dotychczas w desktopowej wersji tego serwisu. Następnie po naciśnięciu interesującej nas lokalizacji, zostaniemy bezpośrednio przeniesieni do widoku Street View.

Na razie funkcja dostępna jest w aplikacji dla Androidów.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
"Na razie funkcja dostępna jest w aplikacji dla Androidów." Replikanci wciąż jednak mają się dobrze. Kiedy funkcja będzie dostępna również dla ludzi?zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt