wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-30| Geodezja, Przetargi, Kataster

Modernizacja tomaszowskich baz: opornie, ale do przodu

Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim udzieliło zamówienia na dostawę baz danych GESUT i BDOT dla skali od 1:500 do 1:5000 wraz z inwentaryzacją szczegółowej osnowy geodezyjnej (poziomej) dla części powiatu tomaszowskiego.


Modernizacja tomaszowskich baz: opornie, ale do przodu

Zamówienie dla 6 gmin: Czerniewice, Będków, Rzeczyca, Żelechlinek, Inowłódz oraz Budziszewice, a także dla miasta Tomaszów Mazowiecki zrealizuje spółka Geores z Rzeszowa za 1,512 mln zł brutto. Była to jedyna oferta w tym przetargu i mieściła się w zakładanym budżecie (1,599 mln zł).

Starostwo ogłosiło także, że wybrało ofertę dla ogłaszanego trzykrotnie przetargu na przeprowadzenie modernizacji EGiB, dostawę baz BDOT500 i GESUT, a także digitalizację materiałów PZGiK dla gminy Tomaszów Mazowiecki. Jedyną ofertę złożyła firma InterTIM z Suwałk o wartości 4,197 mln zł. Zamawiający zdecydował się tym samym na zwiększenie budżetu (zakładany wynosił 3,740 mln zł).
Przypomnijmy, że wcześniej anulowane zostały również trzykrotnie ogłaszane zamówienia dotyczące wykonania takich prac w gminach Rokiciny oraz Ujazd (w postępowaniach tych nie złożono żadnych ofert), a także Lubochnia (jedyna oferta InterTIM z Suwałk o wart. 3,222 mln zł, zamawiający nie zdecydował się na jego zwiększenie z 2,079 mln zł).

Wszystkie wymienione zamówienia są częścią projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Łódzkiego. Wartość przedsięwzięcia to blisko 12 mln zł.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS