wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-30| Geodezja, Przetargi

Drogie oferty na skanowanie łódzkiej dokumentacji geodezyjnej

Choć przetarg Związku Powiatów Województwa Łódzkiego na digitalizację dokumentacji geodezyjnej w 6 PODGiK-ach cieszył się sporym zainteresowaniem wykonawców, wszystkie złożone oferty przekroczyły kosztorys zamawiającego.


Drogie oferty na skanowanie łódzkiej dokumentacji geodezyjnej

Zamówienie podzielono na 10 części, które dotyczyły wykonania prac w powiatach: bełchatowskim (2 części), poddębickim, radomszczańskim (4 części), rawski, wieruszowskim i zgierskim. W postępowaniu wystartowało 8 firm/konsorcjów, które złożyły 34 oferty do wszystkich części za wyjątkiem II oraz IX.

Wszystkie propozycje przekroczyły jednak budżet zamawiającego, w niektórych przypadkach nawet 6-krotnie. Łączna suma najtańszych ofert wyniosła 4,7 mln zł, podczas gdy zamawiający gotowy był wyłożyć 2,9 mln zł (bez uwzględnienia części II oraz IX).

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskie w ramach RPO Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, projekt pn.: „Budowa systemu informacji przestrzennej wspierającego świadczenie e-usług przez powiaty z terenu województwa łódzkiego”.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Tytuł tego artykułu jest stronniczy, może: ?Budżet zamawiającego z sufitu?

Niestety ale wszystko drożeje. Praca geodetów również i Zamawiający winien wziąć to pod uwagę (po doświadczeniach przetargowych z ostatniego roku). Ale czy to robi ....

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt