wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje w Trójmieście
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-29| artykuł sponsorowany | Geodezja, GIS, Software

Jak wytyczyć budynek w godzinę?

Wytyczenie osi budynku – prosta usługa do wykonania przez każdego geodetę czy raczej złożona operacja wymagająca wiedzy, doświadczenia i umiejętności koordynacji różnych grup ludzi?


Jak wytyczyć budynek w godzinę?

Kurs TurboMap jest już opublikowany i pora na nowe wyzwanie w GeoAkademiiIT. Tym razem udamy się w teren i wytyczymy typowy budynek jednorodzinny. Zanim założymy ulubione gumowce, trzeba jednak pamiętać o kilku kwestiach.

Takie zlecenie, szczególnie na początku kariery, może przysporzyć wiele stresu. Błąd geodety, niewychwycony szybko przez nikogo, może być kosztowny. Ale przy zachowaniu odpowiednich, powtarzalnych schematów działania cała praca powinna pójść bardzo sprawnie, dając przy tym sporo satysfakcji.

Kurs będzie obejmował dokładny opis przebiegu tyczenia budynku, krok po kroku, w formie wideo. Począwszy od analizy projektu, poprzez prace terenowe, a skończywszy na kontroli poprawności wytyczenia.

Cały proces opiszę i usystematyzuję w gotowy algorytm, jak sprawnie poradzić sobie z tym zadaniem geodezyjnym. Dowiesz się również, jakiego sprzętu i oprogramowania użyć, jak rozmawiać z inwestorem, ekipą budowlaną, kierownikiem budowy oraz na co zwrócić ich uwagę. Nauczysz się, jakich metod użyć w konkretnych sytuacjach. Opowiem, jakie problemy mogą Cię spotkać podczas wykonywania tego typu pracy geodezyjnej oraz jak sobie z nimi poradzić.

Daj mi znać, czy byłbyś zainteresowany kursem on-line: Jak sprawnie wytyczyć budynek jednorodzinny.

Nawiąż współpracę z GeoAkademiąIT

Jeżeli masz do zaproponowania użyteczny produkt albo usługę lub po prostu chciałbyś zostać instruktorem/autorem własnego kursu, wejdź w zakładkę współpraca.

Kurs TurboMap

Czy widziałeś już Kurs TurboMap? Wejdź na stronę kursu obejrzyj przykładowe lekcje i dowiedź się wszystkich szczegółów.

Facebook

Jeżeli interesują Cię aktualne realizowane projekty, ceny kursów i obowiązujące promocje odwiedź profil GeoAkademiiIT na Facebooku.

GeoAkademiaIT


«« powrót

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt