wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-29| artykuł sponsorowany | Geodezja, GIS, Software

Jak wytyczyć budynek w godzinę?

Wytyczenie osi budynku – prosta usługa do wykonania przez każdego geodetę czy raczej złożona operacja wymagająca wiedzy, doświadczenia i umiejętności koordynacji różnych grup ludzi?


Jak wytyczyć budynek w godzinę?

Kurs TurboMap jest już opublikowany i pora na nowe wyzwanie w GeoAkademiiIT. Tym razem udamy się w teren i wytyczymy typowy budynek jednorodzinny. Zanim założymy ulubione gumowce, trzeba jednak pamiętać o kilku kwestiach.

Takie zlecenie, szczególnie na początku kariery, może przysporzyć wiele stresu. Błąd geodety, niewychwycony szybko przez nikogo, może być kosztowny. Ale przy zachowaniu odpowiednich, powtarzalnych schematów działania cała praca powinna pójść bardzo sprawnie, dając przy tym sporo satysfakcji.

Kurs będzie obejmował dokładny opis przebiegu tyczenia budynku, krok po kroku, w formie wideo. Począwszy od analizy projektu, poprzez prace terenowe, a skończywszy na kontroli poprawności wytyczenia.

Cały proces opiszę i usystematyzuję w gotowy algorytm, jak sprawnie poradzić sobie z tym zadaniem geodezyjnym. Dowiesz się również, jakiego sprzętu i oprogramowania użyć, jak rozmawiać z inwestorem, ekipą budowlaną, kierownikiem budowy oraz na co zwrócić ich uwagę. Nauczysz się, jakich metod użyć w konkretnych sytuacjach. Opowiem, jakie problemy mogą Cię spotkać podczas wykonywania tego typu pracy geodezyjnej oraz jak sobie z nimi poradzić.

Daj mi znać, czy byłbyś zainteresowany kursem on-line: Jak sprawnie wytyczyć budynek jednorodzinny.

Nawiąż współpracę z GeoAkademiąIT

Jeżeli masz do zaproponowania użyteczny produkt albo usługę lub po prostu chciałbyś zostać instruktorem/autorem własnego kursu, wejdź w zakładkę współpraca.

Kurs TurboMap

Czy widziałeś już Kurs TurboMap? Wejdź na stronę kursu obejrzyj przykładowe lekcje i dowiedź się wszystkich szczegółów.

Facebook

Jeżeli interesują Cię aktualne realizowane projekty, ceny kursów i obowiązujące promocje odwiedź profil GeoAkademiiIT na Facebooku.

GeoAkademiaIT


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS