wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-29| Mapy

Złożone podróże z Mapami Google

Dzięki zmianom wprowadzonym na Mapach Google łatwiej będzie teraz wyznaczać przejazd z użyciem różnych środków transportu.


Złożone podróże z Mapami Google

Jak wyjaśniają twórcy aplikacji, gdy wyszukujemy trasę przejazdu komunikacją miejską, może okazać się, że dojście od przystanku do punktu końcowego będzie niepraktycznie długie. Z kolei w przypadku korków korzystną opcją na pewnym odcinku może okazać się zmiana środka lokomocji. Dzięki nowej funkcji wprowadzanej do Map Google w tego typu przypadkach program zasugeruje skorzystanie z innych środków transportu, np. roweru czy pojazdów na wynajem.

By sprawdzić funkcjonowanie tego narzędzia, należy wyznaczyć trasę z użyciem zakładki „Transport publiczny”. Aplikacja wyświetli nam wówczas szczegółowy harmonogram podróży zawierający nie tylko informacje o planowanym czasie dojazdu, ale także o jego koszcie czy natężeniu ruchu.

Funkcja dostępna jest w aplikacji Mapy Google dla Androidów oraz systemu iOS. W pierwszej kolejności rusza w 30 krajach, choć Google nie informuje, czy jest wśród nich Polska.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt