wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mobilne skanowanie na Motławie
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-29| Mapy

Złożone podróże z Mapami Google

Dzięki zmianom wprowadzonym na Mapach Google łatwiej będzie teraz wyznaczać przejazd z użyciem różnych środków transportu.


Złożone podróże z Mapami Google

Jak wyjaśniają twórcy aplikacji, gdy wyszukujemy trasę przejazdu komunikacją miejską, może okazać się, że dojście od przystanku do punktu końcowego będzie niepraktycznie długie. Z kolei w przypadku korków korzystną opcją na pewnym odcinku może okazać się zmiana środka lokomocji. Dzięki nowej funkcji wprowadzanej do Map Google w tego typu przypadkach program zasugeruje skorzystanie z innych środków transportu, np. roweru czy pojazdów na wynajem.

By sprawdzić funkcjonowanie tego narzędzia, należy wyznaczyć trasę z użyciem zakładki „Transport publiczny”. Aplikacja wyświetli nam wówczas szczegółowy harmonogram podróży zawierający nie tylko informacje o planowanym czasie dojazdu, ale także o jego koszcie czy natężeniu ruchu.

Funkcja dostępna jest w aplikacji Mapy Google dla Androidów oraz systemu iOS. W pierwszej kolejności rusza w 30 krajach, choć Google nie informuje, czy jest wśród nich Polska.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt