wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-29| Geodezja, Przetargi, Kataster

Śląskie samorządy ponownie ogłaszają przetarg na modernizację PZGiK

Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Tychy, a także powiaty będziński i bieruńsko-lędziński ponownie ogłosiły wspólny przetarg na modernizację i dostosowanie baz PZGiK.


Śląskie samorządy ponownie ogłaszają przetarg na modernizację PZGiK

Zamówienie obejmuje:
• digitalizację, indeksację i archiwizację materiałów źródłowych PZGiK,
• modernizację ewidencji gruntów i budynków,
• budowę bazy BDOT500 oraz rozbudowę bazy GESUT w szczególności w zakresie uzgodnienia bazy inicjalnej.

Przypomnijmy, że wart ponad 25 mln zł przetarg ogłoszony w kwietniu br. podzielono na 5 części. Ostatecznie w postępowaniu udało się podpisać tylko jedną umowę dotyczącą prac w Dąbrowie Górniczej. Część II (obejmującą Jaworzno oraz powiat bieruńsko-lędziński) unieważniono z powodu braku ofert. Z kolei części od III do V (obejmujące odpowiednio: Sosnowiec, Tychy oraz powiat będziński) anulowano z uwagi na zbyt drogie propozycje cenowe.

Obecnie przetarg podzielono na 4 części, ale nieco inaczej:
• II a – miasto Jaworzno,
• II b – powiat bieruńsko-lędziński,
• IV – gmina miasta Tychy,
• V – powiat będziński.
Przetarg nie obejmuje zatem wcześniejszej części III dotyczącej miasta Sosnowiec.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 8 tys. zł do 30 tys. zł (w zależności od części) można składać do 2 października br. Kryterium wyboru najkorzystniejszej będą: cena (60%), okres gwarancji (20%) i wysokość kar umownych (20%)

Prace mają być zrealizowane do połowy października 2021 roku. Są one częścią projektu partnerskiego o wartości 39 mln zł pn. „Zwiększenie zdolności instytucjonalnej i skuteczności administracji publicznej poprzez rozbudowę i modernizację referencyjnych baz danych powiatowych rejestrów publicznych” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt