wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-29| Geodezja, Przetargi, Kataster

Śląskie samorządy ponownie ogłaszają przetarg na modernizację PZGiK

Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Tychy, a także powiaty będziński i bieruńsko-lędziński ponownie ogłosiły wspólny przetarg na modernizację i dostosowanie baz PZGiK.


Śląskie samorządy ponownie ogłaszają przetarg na modernizację PZGiK

Zamówienie obejmuje:
• digitalizację, indeksację i archiwizację materiałów źródłowych PZGiK,
• modernizację ewidencji gruntów i budynków,
• budowę bazy BDOT500 oraz rozbudowę bazy GESUT w szczególności w zakresie uzgodnienia bazy inicjalnej.

Przypomnijmy, że wart ponad 25 mln zł przetarg ogłoszony w kwietniu br. podzielono na 5 części. Ostatecznie w postępowaniu udało się podpisać tylko jedną umowę dotyczącą prac w Dąbrowie Górniczej. Część II (obejmującą Jaworzno oraz powiat bieruńsko-lędziński) unieważniono z powodu braku ofert. Z kolei części od III do V (obejmujące odpowiednio: Sosnowiec, Tychy oraz powiat będziński) anulowano z uwagi na zbyt drogie propozycje cenowe.

Obecnie przetarg podzielono na 4 części, ale nieco inaczej:
• II a – miasto Jaworzno,
• II b – powiat bieruńsko-lędziński,
• IV – gmina miasta Tychy,
• V – powiat będziński.
Przetarg nie obejmuje zatem wcześniejszej części III dotyczącej miasta Sosnowiec.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 8 tys. zł do 30 tys. zł (w zależności od części) można składać do 2 października br. Kryterium wyboru najkorzystniejszej będą: cena (60%), okres gwarancji (20%) i wysokość kar umownych (20%)

Prace mają być zrealizowane do połowy października 2021 roku. Są one częścią projektu partnerskiego o wartości 39 mln zł pn. „Zwiększenie zdolności instytucjonalnej i skuteczności administracji publicznej poprzez rozbudowę i modernizację referencyjnych baz danych powiatowych rejestrów publicznych” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt