wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Studenci inwentaryzują budynek AGH
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-27| Geodezja, Przetargi, Instytucje, Kataster

Mazowieckie ogłasza zamówienie na VI turę cyfryzacji PZGiK

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego rozpisał przetarg na cyfryzację danych PZGiK szczebla powiatowego w celu ich publikacji w ramach projektu „Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji” (Projekt ASI) współfinansowanego ze środków EFRR w ramach RPO Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020. Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 4,7 mln zł.


Mazowieckie ogłasza zamówienie na VI turę cyfryzacji PZGiK

Postępowanie obejmuje 3 powiaty i podzielono na 9 części:
• część I – powiat radomski, miasto Iłża (szacunkowa wartość bez VAT: 976 tys. zł),
• część II – powiat radomski, modernizacja osnowy wysokościowej (488 tys. zł),
• część III – powiat radomski, skanowanie (163 tys. zł),
• część IV – powiat szydłowiecki, gmina Chlewiska (277 tys. zł),
• część V – powiat szydłowiecki, gmina Szydłowiec (344 tys. zł),
• część VI – powiat szydłowiecki, przeliczenie osnowy wysokościowej (18 tys. zł),
• część VII – powiat żyrardowski, gmina Puszcza Mariańska (894 tys. zł),
• część VIII – powiat żyrardowski, gmina Radziejowice (780 tys. zł),
• część IX – powiat żyrardowski, gmina Wiskitki (772 tys. zł).

W ramach zamówienia zrealizowane zostaną prace geodezyjne dla poszczególnych powiatów odpowiednio w zakresie: • modernizacji EGiB (części: 1, 4, 5, 7, 8 i 9) • modernizacji/przeliczenia geodezyjnej osnowy wysokościowej (cz. 2 i 6), • utworzenia zbiorów danych przestrzennych i opisowych BDOT500, GESUT czy mapy zasadniczej, • cyfryzacji w drodze skanowania dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB i dokumentów uzasadniających treść mapy zasadniczej (cz. 3), a także • wprowadzenie do systemu teleinformatycznego do prowadzenia baz danych w powiatach zmodyfikowanych zbiorów danych baz (w zależności od powiatu): EGiB, BDOT500, GESUT, BDSOG (wszystkie części).

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 500 zł (dla części 6) do 29 tys. zł (dla części 1) można składać do 1 października br. Kryterium wyboru najkorzystniejszej będą: cena (60%), dodatkowe osoby wyznaczone do realizacji zamówienia (14%), okres świadczenia rękojmi (10%), wartość niedoszacowania (10%), zatrudnienie osób, o których mowa w art. 29 ust. 4 Pzp, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia (6%).

Przypomnijmy, że w ramach projektu ogłoszono już 5 tur cyfryzacji danych PZGiK podzielonych odpowiednio na 16, 13, 4, 7 oraz 18 części. W I transzy podpisano 16 umów, z kolei w II zawarto 3 kontrakty oraz unieważniono 10 części (głównie z powodu braku ofert). W przypadku III tury podpisano dwa kontrakty, a wcześniej dokonano unieważnienia dwóch części. Jeśli zaś chodzi o turę IV, to na 22 części umowy podpisano tylko w przypadku 4 części, a 18 unieważniono głównie z powodu braku ofert, choć w kilku przypadkach również z powodu zbyt drogich propozycji cenowych. Z kolei dla V tury podpisano umowy dla 8 części, dla 5 nie było ofert, dla kolejnych 4 zamawiający nie mógł zwiększyć budżetu, a dla 1 części postępowanie unieważniono, gdyż wybrany wykonawca nie przedłużył okresu ważności wadium i nie wniósł nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt