wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-08-27| Przetargi, Kataster

Trzecie podejście do modernizacji wielickiego zasobu

Starostwo w Wieliczce rozpisało kolejny przetarg na digitalizację, weryfikację, poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB wraz z digitalizacją analogowych dokumentów PZGiK i utworzeniem bazy elektronicznych rejestrów przestrzennych.


Trzecie podejście do modernizacji wielickiego zasobu

Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy jednostki ewidencyjnej Niepołomice (obszar wiejski), a druga – jednostki Gdów (również obszar wiejski). W obu przypadkach prace mają zostać wykonane w ciągu 822 dni od podpisania umowy.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł dla każdej części można składać do 27 września. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%) i okres gwarancji (40%).

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wielickiego” (o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł) w ramach RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Warto dodać, że 20 sierpnia starostwo w Wieliczce unieważniło ogłoszony w czerwcu przetarg na ten sam przedmiot zamówienia. Wszystkie złożone oferty przewyższały bowiem budżet zamawiającego i nie zdecydowano się na jego zwiększenie. Dla części pierwszej oferty złożyły wówczas 2 firmy: OPGK Kraków o wartości 2,8 mln zł oraz MGGP Tarnów o wart. 3,6 mln zł przy budżecie zamawiającego 1,9 mln zł. Dla części drugiej wpłynęły propozycje: MGGP Tarnów o wart. 2,7 mln zł i Geomap Dębica o wart. 3,1 mln zł przy budżecie zamawiającego 1,3 mln zł (wszystkie kwoty brutto).

Dodajmy, że jeszcze wcześniej (pod koniec marca br.) starostwo to ogłosiło przetarg na modernizację EGiB. Oprócz tego zamówienie obejmowało jeszcze założenie baz BDOT500 i GESUT. Wówczas jednak dla żadnej z 6 części nie wpłynęła jakakolwiek oferta.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kolejna nieudana modernizacja Tylko nie kolejne modernizacje w pow. wielickim... Kolejna nieudana modernizacja, która nam nie ułatwi prac na tym terenie, a wręcz załatwi nam kolejne przejścia przy wykonywaniu prac i weryfikacjach w PODGiK. Bo "modernizacji nie bierzemy pod uwagę ze względu na niewiarygodność danych"-ośrodek.
odpowiedz zgłoświadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS