wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-27| Przetargi, Kataster

Trzecie podejście do modernizacji wielickiego zasobu

Starostwo w Wieliczce rozpisało kolejny przetarg na digitalizację, weryfikację, poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB wraz z digitalizacją analogowych dokumentów PZGiK i utworzeniem bazy elektronicznych rejestrów przestrzennych.


Trzecie podejście do modernizacji wielickiego zasobu

Zamówienie podzielono na dwie części. Pierwsza dotyczy jednostki ewidencyjnej Niepołomice (obszar wiejski), a druga – jednostki Gdów (również obszar wiejski). W obu przypadkach prace mają zostać wykonane w ciągu 822 dni od podpisania umowy.

Oferty zabezpieczone wadium w wysokości 20 tys. zł dla każdej części można składać do 27 września. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%) i okres gwarancji (40%).

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu pn. „E-usługi w informacji przestrzennej Powiatu Wielickiego” (o łącznej wartości ponad 7,5 mln zł) w ramach RPO Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Warto dodać, że 20 sierpnia starostwo w Wieliczce unieważniło ogłoszony w czerwcu przetarg na ten sam przedmiot zamówienia. Wszystkie złożone oferty przewyższały bowiem budżet zamawiającego i nie zdecydowano się na jego zwiększenie. Dla części pierwszej oferty złożyły wówczas 2 firmy: OPGK Kraków o wartości 2,8 mln zł oraz MGGP Tarnów o wart. 3,6 mln zł przy budżecie zamawiającego 1,9 mln zł. Dla części drugiej wpłynęły propozycje: MGGP Tarnów o wart. 2,7 mln zł i Geomap Dębica o wart. 3,1 mln zł przy budżecie zamawiającego 1,3 mln zł (wszystkie kwoty brutto).

Dodajmy, że jeszcze wcześniej (pod koniec marca br.) starostwo to ogłosiło przetarg na modernizację EGiB. Oprócz tego zamówienie obejmowało jeszcze założenie baz BDOT500 i GESUT. Wówczas jednak dla żadnej z 6 części nie wpłynęła jakakolwiek oferta.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Kolejna nieudana modernizacja Tylko nie kolejne modernizacje w pow. wielickim... Kolejna nieudana modernizacja, która nam nie ułatwi prac na tym terenie, a wręcz załatwi nam kolejne przejścia przy wykonywaniu prac i weryfikacjach w PODGiK. Bo "modernizacji nie bierzemy pod uwagę ze względu na niewiarygodność danych"-ośrodek.

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt