wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-23| Geodezja, GIS, Software

Ile powiatów korzysta z komunikacji EGiB-EKW?

Już 351 powiatów korzysta z bezpośredniej komunikacji między powiatowymi systemami EGiB i Elektroniczną Księgą Wieczystą – podaje GUGiK. Lubuskie jest ósmym województwem, w którym wszystkie powiaty korzystają tego rozwiązania.


Ile powiatów korzysta z komunikacji EGiB-EKW?
Ile powiatów korzysta z komunikacji EGiB-EKW?
Do mapy pokazującej powiaty korzystające z tego rozwiązania GUGiK załącza wykres, na którym prezentowany jest procentowy udział takich powiatów w odniesieniu do ogólnej ich liczby w danym województwie. Jak informuje urząd, do osiągnięcia pełnej komunikacji między powiatowymi systemami EGiB i EKW niezbędne jest wdrożenie opisanej funkcjonalności już tylko w 29 powiatach.

Mapa powiatów, które dysponują tym narzędziem dostępna jest też w serwisie Geoportal.gov.pl w zakładce Ewidencja gruntów i budynków > Komunikacja systemu EGiB z EKW.

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
zzzz może nie wiem, chętnie się dowiem, na czym ta wymiana polega

działka po podziale ??? Oj chyba nie wiesz za bardzo o co chodzi w podziałach i komunikacji EGiB-KW ;)

Powinno zmieniać tyle żeby działka po podziale na drugi dzień był a w KW

Tak szczerze czy kogoś oprócz gugiku to obchodzi ? Jakiś gość sobie siedzi, mapkę na zielono maluje i ogłasza ileż to przyrosło. Tylko czy to zmienia cokolwiek w życiu geodetów czy obywateli ? Szczerze wątpię.

4 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt