wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-08-23| Mapy

Zgłoś Mapę Roku w konkursie SKP

Jeszcze tylko do niedzieli (25 sierpnia) można zgłaszać mapy do organizowanej przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Kartografów Polskich XIX edycji konkursu „Mapa Roku”.


Zgłoś Mapę Roku w konkursie SKP <br />
Fot. Fragment mapy Rudawskiego Parku Krajobrazowego nagrodzonej w XVIII edycji konkursu
Fot. Fragment mapy Rudawskiego Parku Krajobrazowego nagrodzonej w XVIII edycji konkursu
Konkurs organizowany jest w pięciu kategoriach:
• „Mapa turystyczna”,
• „Plan miasta”,
• „Szkolne mapy ścienne i atlasy”,
• „Inne mapy i atlasy (drukowane)”,
• „Najgorsza Mapa Roku” i „Najgorszy Atlas Roku”.
W każdej z pierwszych czterech kategorii wydawca może zgłosić maksymalnie dwa tytuły. Konkurs w danej kategorii odbędzie się, gdy zostaną zgłoszone minimum 4 tytuły od przynajmniej trzech różnych wydawców.
W kategorii „Najgorsza Mapa Roku” i „Najgorszy Atlas Roku” zgłoszenie może przysłać każdy członek Stowarzyszenia, wydawnictwo lub inna osoba prywatna zajmująca się zawodowo lub hobbystycznie mapami.

Termin zgłaszania map do konkursu upływa 25 sierpnia br. Jego rozstrzygniecie nastąpi 17 września podczas XLII Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej w Krakowie.

Regulamin konkursu

Źródło: SKP


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt